Kā veiksmīgi apprecēties: 5 efektīvi rituāli, ja vēlies ātrāk sev kāzas 8

Gandrīz katras sievietes sapnis ir izveidot sev spēcīgu un laimīgu ģimeni. Tomēr ceļā uz šo mērķi var būt šķēršļi. Kaitējumi iespējamai laulībai var izpausties dažādi, gan šķēršļi personīgajā dzīvē, gan citi.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Viens jūrā pazudušais ūdensmotociklists atrasts dzīvs. Otra meklēšana turpinās 45
Lasīt citas ziņas

Pazīmes, kas var liecināt par šādu traucēkļu esamību:

1. Pastāvīgas neveiksmes personīgajā dzīvē. Ja jjebkuras ūsu attiecības bez redzama iemesla nepārtraukti izjūk, tas var liecināt par ko sistemātisku.

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Potenciālo partneru trūkums. Jūs nevarat satikt cilvēku, ar kuru jūs varat izveidot nopietnas attiecības, neskatoties uz jūsu pūlēm.

3. Konflikti un pārpratumi. Pastāvīgi strīdi un nesaprašanās ar potenciālajiem partneriem, kas noved pie attiecību izjukšanas.

4. Vientulības un bezcerības sajūta. Sajūta, ka nekad neatradīsi savu cilvēku.

5. Neizskaidrojamas bailes un šaubas. Jūs baidāties stāties attiecībās vai pastāvīgi šaubāties par savu turpmāko laulību.

6. Citu negatīva ietekme.
Greizsirdība, negatīvas emocijas vai citu cilvēku slikti vēlējumi var novest pie esošas laulības iznīcināšanas.

Kāpēc laulība izjūk?

Laulības izjukšana var notikt dažādu iemeslu dēļ, tostarp:
1. Skaudība un nelaipnība. Daži cilvēki var būt skaudīgi par jūsu laimi un personīgo dzīvi un tīši vai netīši negatīvi ietekmēt.

2. Attiecību pārtraukšana. Ja jūs kādreiz esat izšķīries ar kādu, kurš jūs ļoti mīlēja, šī persona var tīši nodarīt kaitējumu aizvainojuma dēļ.

3. Maģiskas iedarbības. Burvju vai okultu prakšu praktizēšana bez atbilstošas ​​apmācības un zināšanām var izraisīt neparedzētas sekas attiecībās.

4. Ģimenes lāsti. Uzliktie lāsti var tikt nodoti no paaudzes paaudzē, ja ģimenē ir bijuši lāstu vai negatīvas ietekmes gadījumi.

Rituāli laulībām

Kad esat sapratis, ka jūsu laulība šķobās, var veikt rituālus, kas palīdzēs piesaistīt mīlestību un radīt harmoniskas attiecības. Šeit ir daži efektīvi rituāli:

1. Rituāls ar sarkanu sveci

Šis rituāls ir paredzēts, lai piesaistītu mīlestību un ātru laulību. Pagatavošana: Paņemiet sarkanu sveci, jo sarkanā simbolizē aizraušanos un mīlestību.

Reklāma
Reklāma

Piektdienas vakarā iededziet sveci. Uzrakstiet savas vēlmes uz papīra un novietojiet to zem sveces. Iedomājieties, kā jūsu dzīvē ienāk jūsu mīlestība, un iztēlojieties savu nākamo vīru.

Ļaujiet svecei pilnībā izdegt un norociet papīru un sveču paliekas dārzā vai podā ar ziediem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.