Elektromateriālu kravā atklāj 157 000 kontrabandas cigarešu
Elektromateriālu kravā atklāj 157 000 kontrabandas cigarešu
Foto: VID

FOTO. Elektromateriālu kravā atklāj 157 000 kontrabandas cigarešu 0

Elektromateriālu kravā atklāj 157 000 kontrabandas cigarešu
Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Veicot no Baltkrievijas iebraucošo kravas vilcienu kontroli, robežkontroles dienestu amatpersonasnovērsa 157 200 cigarešu (7860paciņas cigarešu) kontrabandu. Cigaretes bija paslēptaselektromateriālu kravā.

Vakar, 2022.gada 29.maijā, Indras muitas kontroles punktā, veicot no Baltkrievijas Republikas puses iebraukuša vilciena kontroli, vagonā ar kabeļu un vadu kravu tika konstatētas nedeklarētas preces – cigaretes. Tās bija paslēptas kabeļu spolēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kontroles rezultātā Valsts robežsardzes un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonasizņēma kopumā 157 200 cigaretes “NZ Gold” un “Queen” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes preču markām. Valstij nesamaksāto nodokļu summa par izņemtajām cigaretēm ir aptuveni 27 000 eiro.

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietas materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmuma pieņemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI