Publicitātes foto

VID Nodokļu un muitas policija atklāj vairāk nekā 600 kg hašiša kontrabandu 10

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2022.gada februārī uzsākusi kriminālprocesu par narkotisko vielu kontrabandu lielā apmērā, ko mēģināts īstenot zirgu transportēšanas aizsegā.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes darbinieki, pārbaudot to rīcībā esošo operatīvo informāciju, atklāja mēģinājumu no Latvijas uz Krievijas Federāciju izvest lielu daudzumu narkotisko vielu.

Publicitātes foto
CITI ŠOBRĪD LASA

Šķērsojot Latvijas ārējo robežu muitas kontrolei tika novirzīta kravas automašīna ar Vācijas Federatīvās Republikas reģistrācijas numurzīmēm, kuru vadīja Latvijas Republikas valstspiederīgais (nepilsonis).

Pastiprinātas aizdomas par iespējamo noziedzīgo nodarījumu radīja tas, ka kravā tika vesti zirgi ar dokumentos noradītu zemu vērtību. Izvedot zirgus no automašīnas, tā tika novirzīta skenēšanai. Skenēšanas rezultātā grīdas nodalījumos tika atklāti slēpņi ar aptuveni 600 kg hašiša, kura aptuvenā tirgus cena ir robežās no 4 – 7 miljoniem eiro.

Kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 1901. panta 2.daļas. Kriminālprocesa ietvaros viena persona atdzīta par aizdomās turēto un tai pamērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Persona ir iepriekš sodīta, t.sk. Eiropā par cilvēku tirdzniecību.

Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiks sniegta.

Saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 19.pantu neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.