FOTO, VIDEO. Iespaidīgs skats: virs Rīgas centra gaisā paceļas krāsaini gaisa baloni 2

Vakardien, 7.jūnijā AB dambī norisinājās noslēdzošais mēnesis pirms Rīgas pievienošanās atvērtai gaisa balonu telpai. Iniciatīva pavērs jaunas tūrisma un attīstības iespējas kā uzņēmējiem, tā pilsētai kopumā, norāda gaisa balonu pilote “Sky Amazons” grupas uzņēmumu dibinātāja Inga Van Haver.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Lasīt citas ziņas
Krāšņi gaisa baloni paceļas debesīs Rīgas centrā

Iniciatīva piešķirs Rīgai gaisa balonu lidojumiem pieejamas galvaspilsētas statusu. Tādējādi ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim būs iespēja iepazīt Rīgas panorāmu no vēl neredzētiem skatu punktiem ekskluzīvos mākslas gaisa balonos sākot ar šī gada 1.jūliju. Lidojumiem būs pieejami trīs unikāli fraktāļu tehnikā radīti mākslas baloni, kas spēs uzņemt līdz pat 12 pasažieriem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Sky Amazons” dibinātāja, radošais dzinējs un Gaisa balonu pilotu skolas instruktore Inga Van Haver ir entuziasma un apņēmības pilna: “Mūsu līdzšinējā lidojumu pieredze un drosme ļauj uzņemties šo iniciatīvu un realizēt līdz šim neizmantoto Latvijas galvaspilsētas potenciālu piedāvāt rīdziniekiem un pilsētas viesiem šo unikālo piedzīvojumu apskatīt pilsētu pasaules skaistākajos mākslas balonos, ko turklāt nodrošina pasaulē tāda vienīgā tikai dāmu apkalpes komanda”.

Tā kā gaisa balonu lidojuma trajektorija atkarīga no vēja plūsmas izvēlētajā lidojuma augstumā un ņemot vērā Rīgas pilsētas teritorijā spēkā esošos gaisa satiksmes ierobežojumus un gaisa balona lidojumiem pieejamās zonas – šādi lidojumi virs Rīgas būs pieejami tikai pie atbilstošas meteoroloģiskas laikapstākļu prognozes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.