Kūlas ugunsgrēks.
Kūlas ugunsgrēks.
Foto: Karīna Miezāja/LA.LV

FOTO. Izcēlies kūlas ugunsgrēks ceļa posmā starp Siguldu un Līgatni 0

Līdz ar pavasari, aktivizējušies kūlas dedzinātāji. Šodien, 1.aprīlī, portāls LA.LV novēroja, ka plaši dega kūla Vidzemē – ceļa posmā starp Siguldu un Līgatni.

Drosmīgais Čehijas ministrs “atvēsina” Lavrovu ANO tribīnēs, pasakot viņam sejā to, ko citi neuzdrīkstas
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
Kokteilis
Šajā nedēļas nogalē viss mainīsies: 4 zodiaka zīmes iegūs negaidīti retu iespēju
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka šo otrdien valstī kopumā dzēsti 109 ugunsgrēki, to skaitā 46 kūlas ugunsgrēki. No 63 ar kūlu nesaistītajiem ugunsgrēkiem 12 dzēsti novados, divi Rīgā, bet trīs citās pilsētās, tā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika.

LA.LV foto reportāžu no kūlas ugunsgrēka skaties šeit:

CITI ŠOBRĪD LASA
Kūlas ugunsgrēks ceļa posmā starp Siguldu un Līgatni
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.