Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Kā ātri atgūt formu pēc dzemdībām: pieredzē dalās četru bērnu māmiņa Liene Kiviča0

Foto: ekrānuzņēmums no Instagram.

Šī gada jūlijā mūziķa Andra Kiviča sieva Liene pasaulē laida savu ceturto bērniņu – meitu, kam pāris deva vārdu Mia. Tagad, tikai dažas nedēļas pēc dzemdībām Liene dalījusies savās pārdomās par to, kā sievietēm pēc grūtniecības atgūt formu un skaistu augumu.

Fotogrāfijas, kurās redzama Liene, dodoties pastaigā ar bērnu ratiņiem un mazo meitiņu un arī video, kurā Andris koķetē ar savu sievu pastaigas laikā, Liene publicējusi sociālajās vietnēs un dalījusies ieteikumos. Tāpat jaunā māmiņa rakstīja, ka tā kā saņem daudz vēstuļu no savām fanēm, drīzumā jau esot gaidāma tikšanās ar Lieni ierastajos sarunu vakaros “online” režīmā.

Viņa raksta: “Dodamies pastaigā. Atkarībā no pašsajūtas, garas vai īsākas pastaigas (tieši pastaigas, nevis ratu izstumšana dārzā vai uz balkona) svaigā gaisā, labs prāts un mīlestība, mīļās māmiņas, ir labākie sabiedrotie, lai ātrāk atgūtu formu un spēkus. Tā kā ar sportošanu vēl jāpagaida, jo ar to nedrīkst steigties un forsēt, ļaujot ķermenim un arī prātam atgūties, vieglas un regulāras pastaigas ir labākais, ar ko sākt. Galu galā – mazais cilvēciņš ir prioritāte, tāpēc sevi jāsaudzē bērniņa dēļ. Turklāt tas, kā mēs pašas jūtamies, tiešā veidā ietekmē mazulīti.

Tā kā mans vājais punkts ir stipras muguras sāpes, ļoti saudzēju sevi, lai varu meitu pacelt, piecelties un kustēties aizvien vairāk. Paldies Dievam, esmu atradusi lielisku risinājumu, kas ir tās mazinājis, par ko pastāstīšu citreiz. Vai arī Jums ir kāda problēma, ar kuru jātiek galā pēc dzemdībām? Un kā tiekat vai tikāt galā? Padalieties!

Tā kā Jūs man uzdodat tik daudz jautājumus un rakstāt iedvesmojošas vēstules, drīzumā tiksimies jau ierastajos sarunu vakaros!”.

Saistītie raksti

 

View this post on Instagram

 

Dodamies pastaigā. 💕 Atkarībā no pašsajūtas, garas vai īsākas pastaigas (tieši pastaigas, nevis ratu izstumšana dārzā vai uz balkona) svaigā gaisā, labs prāts un mīlestība, mīļās māmiņas, ir labākie sabiedrotie, lai ātrāk atgūtu formu un spēkus. 🥰 Tā kā ar sportošanu vēl jāpagaida, jo ar to nedrīkst steigties un forsēt, ļaujot ķermenim un arī prātam atgūties, vieglas un regulāras pastaigas ir labākais, ar ko sākt. 🌹Galu galā – mazais cilvēciņš ir prioritāte, tāpēc sevi jāsaudzē bērniņa dēļ. 🌺 Turklāt tas, kā mēs pašas jūtamies, tiešā veidā ietekmē mazulīti. 🤗 Tā kā mans vājais punkts ir stipras muguras sāpes, ļoti saudzēju sevi, lai varu meitu pacelt, piecelties un kustēties aizvien vairāk. 🌺 Paldies Dievam, esmu atradusi lielisku risinājumu🎯, kas ir tās mazinājis, par ko pastāstīšu citreiz. Vai arī Jums ir kāda problēma, ar kuru jātiek galā pēc dzemdībām? Un kā tiekat vai tikāt galā? 😏 Padalieties! 🥰 Tā kā Jūs man uzdodat tik daudz jautājumus un rakstāt iedvesmojošas vēstules, drīzumā tiksimies jau ierastajos sarunu vakaros! 💕 #lienekivica #andrislienekivici #momof4 #1stmonth #daughters #childrenlove

A post shared by Liene Kiviča 👑💎💄 (@lienekivica) on

Meitiņa Mia gan Andrim, gan Lienei ir pirmais kopīgais bērniņš, bet no iepriekšējām laulības Lienei ir trīs meitas, bet Andrim attiecībās ar citām sievietēm ir dēls un divas meitas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.