Miglā tīts rīts Lielajā Ķemeru tīrelī

FOTO. Kad purva apkārtne iekrāsojas dzintara tonī…Pasakains miglas rīts Lielajā Ķemeru tīrelī 3

Brīvdienās Lielo Ķemeru tīreli ieskāva migla, saulei lecot, apkārtne iekrāsojās dzintara tonī, vērojami aprasojuši zirnekļtīkli un baudāms miers. Saullēkta burvību iemūžināja Jūrmalas pašvaldības fotogrāfs Artis Veigurs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Rudens sākums ir pats piemērotākais laiks, lai dotos pastaigā pa Lielo Ķemeru tīreļa laipu skaistākajā Latvijas nacionālajā parkā. Dzidrajās rudens naktīs var vērot zvaigznes un pat ziemeļblāzmu, bet agrajos rītos skatam paveras miglas ieskauta ainava.

Lielā Ķemeru tīreļa laipa ir populārākais apskates objekts Ķemeru nacionālajā parkā. Tā ļauj iepazīt cilvēka darbības neskartu augsto sūnu purvu. Tās kopējais garums ir 3,4 km.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņojām, ka augusta vidū Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, bija vērojams ikgadējās Perseīdu meteoru plūsmas maksimums.

Kā norādīja portāls “spaceweather.com”, šogad bija vērojams labākais “zvaigžņu lietus” pēdējo gadu laikā. Viens no iemesliem ir Mēness fāze – Mēness bija izgaismots par aptuveni 10%, tādējādi Mēness gaisma netraucēja vērot “krītošās zvaigznes” arī Lielajā Ķemeru tīrelī.

Zvaigžņu lietus Lielajā Ķemeru tīrelī
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.