Foto: Paula Čurkste/LETA

FOTO: Kas apskatāms dizaina izstādē Ķīpsalā 0

No piektdienas līdz svētdienai Ķīpsalā notiiek starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2018”.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Lasīt citas ziņas

Izstādē var apskatīt Baltijas dizaina uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus – dizaina mēbeles, gaismas ķermeņi, apģērbi un aksesuāri, dzīvesstila produkti un citi dizaina produkti.

Latvijas dizainu var novērtēt, aplūkojot konkursa “Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā 2018” izcilākos darbus, kurus izvirzījusi profesionāla žūrija.

CITI ŠOBRĪD LASA
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.