Keita Midltone gvardes parādē

FOTO. Keita Midltone uz gvardes parādi ierodas nevainojamā tirkīzzilā mētelī un vēlāk kopā ar virsniekiem iemalko “Guiness” 26

Keita Midltone kārtējo reizi šarmējusi visus sev apkārt esošos, nevainojamā tirkīzzilā mētelī ierodoties uz parādi Svētā Patrika dienā, kur viņai kā gvardes pulkvedei bija jāsaka uzruna.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Šī bija pirmā Svētā Patrika dienas parāde kopš Keita uzņēmusies pulkvedes lomu.

41 gadu vecā Keita burtiski mirdzēja satriecošajā mētelī, kas pieskaņots Īrijas gvardes 1. bataljona virsnieku cepures spalvu krāsai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc uzrunas Keita kopā ar Viljamu iemalkoja “Guiness”

Savas emocionālās runas laikā princese teica: “Es tiešām nevaru būt lepnāka kā šodien, šeit stāvot jūsu priekšā. Tas tiešām ir patiess gods būt jūsu pulkvedei. Es esmu šeit, lai jūs uzklausītu un atbalstītu visā, ko darāt — tā ir atbildība, kuru es neuztveru vieglprātīgi.”

Tikmēr Viljams teica, ka būt par Īrijas gvardes pulkvedi ir bijis viens no lielajiem pagodinājumiem viņa dzīvē.

Uz slikto un lietaino laikapstākļu fona Keita bija satriecoša ar sava izvēlētā apģērba krāsu. Tirkīzzilais mētelis izgatavots pēc pasūtījuma, un tā autore ir Ketrīna Vokere. Pie krūtīm viņa bija piespraudusi burvīgu saktu.

Mētelim ir stingri pleci, pogājama vidusdaļa un sprādze jostasvietā, kas īpaši labi izceļ Keitas slaido figūru. Brūnās matu šķipsnas brīvi izlaistas pār muguru un minimāls grims – tas viss kopā lieliski izcēla viņas skaistumu.

Trīs bērnu māmiņa savas rotas bija izvēlējusies vienkāršas, ausīs ielikusi smaragda auskarus, kas viņai bija redzēti jau iepriekš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.