Radio Skonto 30

FOTO. “Mans mīļākais radio ir…” Ar plašu vērienu un daudzu zvaigžņu piedalīšanos nosvinēta Radio SKONTO 30 gadu jubileja 46

Šā gada 1.decembrī, “Fantadroms” telpās RADIO SKONTO nosvinēja savu 30. dzimšanas dienu, kuras laikā arī tika noskaidrots leģendārās spēles “Mans mīļākais RADIO IR RADIO SKONTO” finālists.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Lasīt citas ziņas

Kopā svētkus svinēja gan RADIO SKONTO klausītāji, gan sadarbības partneri, atbalstītāji, draugi un kolēģi. Pasākumu atklāja čellu trio – Melo-M, uzstājās tādi sabiedrībā atpazīstami mākslinieki kā Prāta Vētra, Laima Vaikule, Intars Busulis, Dons un Bermudu Divstūris. Pasākumu vadīja RADIO SKONTO ētera personība un pasākumu vadītājs Valdis Melderis.

“Mans mīļākais radio ir RADIO SKONTO” atslēgas vārdu spēle šogad norisinājās 19.gadu un par tās uzvartētāju kļuva Mareks Freibergs no Liepājas. Šis ir otrais gads spēles pastāvēšanas vēsturē, kad tieši pirmais sazvanītais finālists tika pie galvenās balvas – jauna auto no SKANDI MOTORS.

CITI ŠOBRĪD LASA

RADIO SKONTO tika izveidots 1993. gada 15. decembrī. RADIO SKONTO šo gadu laikā strādājušas daudzas atpazīstamas personības kā piemēram Renārs Kaupers, Māris Olte, Katrīne Pasternaka, Valdis Melderis u.c. Šobrīd RADIO SKONTO ir lielākā komercradio stacija Latvijā ar 508 000 klausītāju ik nedēļu visā Latvijā (datu avots: Kantar Latvijā veiktais Radio auditorijas pētījums) .

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.