Foto: Artūrs Martinovs

FOTO: radīta aplikācija, kas palīdzēs saskaitīt ikdienā noietos soļus 0

Aizvadītajā nedēļā MyFitness “Matīss” sporta klubā norisinājās zīmola Rexona kampaņas “Kusties vairāk – dzīvo vairāk!” atklāšanas pasākums, kura ietvaros, medijiem, blogeriem, viedokļa līderiem un zīmola sadarbības partneriem klātesot, tika prezentēta jaunā Rexona 5000 Steps viedtālruņu aplikācija, kas ar dažādu aktīvu izaicinājumu palīdzību mudinās sabiedrību ikdienā vairāk pievērsties kustībai.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Nupat aizsāktā kampaņa Latvijā norisināsies pus gada garumā, un par tās vēstnešiem kļuvuši trīs iedvesmojoši aktīva dzīvesveida entuziasti – TV personība un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa, daudzsološā kamaniņu braucēja un olimpiete Ulla Zirne un sporta meistars, trīskārtējs Baltijas čempions autošosejā Jānis Vanks.

Pavasarīgās noskaņās aizvadītā pasākuma ievaddaļā tā vadītāja-kampaņas vēstnese Lelde Ceriņa klātesošajiem prezentēja Rexona nupat veiktā pētījuma rezultātus, atklājot Latvijas iedzīvotāju kustības paradumus. Proti, vairāk nekā puse jeb 53% aptaujāto vecumā no 16 līdz 55 gadiem nodarbojas ar sportu vai fiziskām aktivitātēm vismaz reizi nedēļā. Visbiežāk respondenti norādījuši, ka dodas garākās pastaigās, kam seko vingrošana mājās vai trenažieru zāles apmeklēšana, kā arī riteņbraukšana. Interesanti, ka lielākā daļa aptaujāto norāda, ka vēlētos ar fiziskām aktivitātēm nodarboties biežāk, taču galvenie šķēršļi tam ir ierobežoti laika resursi, nogurums, nespēks vai slinkums, kā arī motivācijas un kompānijas trūkums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai motivētu iedzīvotājus arī steidzīgajā darba ikdienā kustēties vairāk un iedrošinātu vienam otru, zīmols Rexona ir izstrādājis jauno 5000 Steps jeb 5000 soļu izaicinājuma aplikāciju, kas ikvienu aicina dienā noiet vismaz 5000 soļus, tādējādi kļūstot fiziski aktīvākiem, uzstādot sev jaunus mērķus un sacenšoties par vērtīgām balvām. Kā prezentācijas turpinājumā uzsvēra Paula Elksne, Rexona vadītāja Latvijā, ik dienu noejot vismaz 5000 soļus cilvēks vairs nav neaktīvs, un tas ir attālums, ko var veikt arī salīdzinoši aizņemtākie un mazāk aktīvie, kaut vai tikai nedaudz vairāk piedomājot pie saviem ikdienas paradumiem, tā piemēram, lifta vietā izvēloties kāpt pa kāpnēm vai arī auto vietā doties savās ikdienas gaitās ar kājām.

“Rexona komandas mērķis bija radīt aplikāciju – sociālu soļu skaitītāju, kas kļūtu par katra labāko partneri kustībā. Neskaitot tās galveno funkciju – uzskaitīt ikdienā veiktos soļus, aplikācija sniedz iespēju piedalīties arī dažādos aizraujošos izaicinājumos. Tā piemēram, jau pavisam drīz lietotnē tiks pieteikts pirmais Lieldienu izaicinājums un kampaņas gaitā tam sekos arī īpašie vēstnešu izaicinājumi, savukārt lielais izaicinājums – soļu skaita ziņā noiet apkārt visai Latvijai – aplikācijā ir pieejamas jau tagad un turpināsies līdz pat kampaņas noslēgumam, kad apbalvosim pašus aktīvākos dalībniekus. Android lietotāji jau šobrīd var lejuplādēt Rexona 5000 Steps aplikāciju Google Play Store, un jau pavisam drīz tā būs pieejama arī Apple viedtālruņu īpašniekiem,” komentē Rexona vadītāja Latvijā Paula Elksne.

Prezentācijas pasākuma turpinājumā vārds tika dots Rexona kampaņas “Kusties vairāk-dzīvo vairāk!” vēstnešiem Leldei Ceriņai, Ullai Zirnei un Jānim Vankam, kuri katrs ar klātesošajiem dalījās aktīvā dzīvesveida iedvesmas stāstā, atklājot savu ceļu līdz sportiskai ikdienai, akcentējot fizisko aktivitāšu būtisko lomu savā dzīvē, iezīmējot personīgos sasniegumus un izaicinājumus, kā arī iedvesmojot citus kustēties vairāk un dzīvot veselīgāk. Lai arī visi trīs vēstneši paši savu ikdienu aizvada sportiski aktīvi, viņi ir pārliecināti, ka kustēties var ikviens un to var darīt, arī sākot ar pavisam nelielu fizisko slodzi, to pakāpeniski kāpinot un izaicinot sevi.

Rexona aktīvā dzīvesveida iedvesmas kampaņa “Kusties vairāk-dzīvo vairāk!” Latvijā, kā arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā norisināsies no aprīļa līdz pat septembra izskaņai, un tās ietvaros ikviens ir aicināts piedalīties dažādajos jaunās 5000 Steps aplikācijas izaicinājumos, kā arī sporta pasākumos, kas taps sadarbībā ar MyFitness sporta klubiem un Eiropas Sporta nedēļu #beactive.

"Rexona" rada aplikāciju, kas palīdz skaitīt soļus

Foto:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.