Karaliene apmeklē metro līnijas "Elizabeth" svinīgo atklāšanu

FOTO. “Viņai jādodas pelnītā atpūtā…”: 96 gadus vecā Elizabete II ierodas publiskā pasākumā ar spieķi rokās 0

96 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II pirms dažām dienām pēc ilgāka pārtraukuma parādījās sabiedrībā. Diemžēl pēdējā laikā Bekingemas pils bija atcēlusi vairākus pasākumus, kuros sākotnēji karalienei bija jāapmeklē klātienē, pamatojot to ar viņas veselības likstām, kā arī – problēmām pārvietoties. Tomēr 17.maijā, kad Londonā notika metro līnijas “Elizabeth” svinīgā atklāšana, karaliene tomēr ieradās pati.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Elizabete II pasākumā ieradās tērpusies dzeltenas krāsas tērpā, bet pie cepures bija piespraudusi zilu ziedu akcentu, kas ļauj domāt, ka tādējādi karaliene izrādu savu solidaritāti un atbalstu Ukrainai.

Jaunā metro līnija, kam dots nosaukums, godinot Lielbritānijas valdnieci, savu darbību sāks šī gada 24.maijā. Padingtona stacijā, kur pulcējās metro darbinieki, fotogrāfi un žurnālisti, Elizabete II ieradās ar spieķi, acīmredzot, tas viņai nepieciešams, lai drošāk varētu pārvietoties. Metro līnijas atklāšanu apmeklēja arī Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc tam, kad fotogrāfijas parādījās medijos un soctīklos, daudzi fani rakstīja, ka karalienes problēmas ar veselību diemžēl ir kļuvušas ļoti acīmredzamas.

“Izskatās ļoti novecojusi un nogurusi, viņai jādodas pelnītā atpūtā”, “Viņa, šķiet, ir padevusies pēc prinča Filipa aiziešanas…”, “Tomēr viņa turas un izskatās brīnišķīgi savā vecumā!”, “Pat 96 gadu vecumā viņa ir tik eleganta, stipra sieviete!”, “Viņa ir strauji novecojusi…” – rakstīja soctīklu lietotāji.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai karalienei Elizabetei II ir jādodas atpūtā un sava vieta jāatdod princim Čārlzam?

  • Jā, jau sen to vajadzēja izdarīt!
  • Manuprāt, kamēr viņa tiek galā, lai valda
  • Manuprāt, labāk būtu, ja troni viņa atdotu mazdēlam Viljamam....
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI