Latvijā
Novados

FOTO. Ziemupē atvērts Latvijas Ziemassvētku vecīša birojs0

Foto: Rudīte Bērziņa

Latvijas Ziemassvētku vecītis dzīvo mazā, jaukā piejūras ciematiņā – Ziemupē, Pāvilostas novadā.

Kopā ar Rūķupes Rūķiem viņš priecē lielus un mazus. Svētdien, 8. decembrī, plkst. 13.00 kuplā skaitā ģimenes ar bērniem, spītējot lietum un vējam, pirmo reizi šogad Rūķupē sagaidīja Ziemassvētku vecīti.

Atklāšanas pasākumā Ziemassvētku vecītis kopā ar bērniem gāja rotaļās, dejoja, devās pa Rūķu taku, kopīgi dzēra tēju. Bērni ar lielu prieku skatījās suņu priekšnesumus, piedalījās Rūķotavā un jāja ar poniju.

Rūķi čakli darbojās, lai ikvienam būtu prieks par jauko mirkli kāpās pie pašas jūras. Jūra bija bangojoša ar augstiem viļņiem, koku galotnes šūpojās, bet visi ar prieku piejūras mežā izbaudīja atklāšanas pasākumu.

Ziemupē atklāj Ziemassvētku vecīša biroju

Vēlāk vakarpusē Ziemupes “Kultūrbodē” norisinājās Lustīgi muzikālais Rūķu vakars. Par jaukajiem un interesantajiem pasākumiem rūpējas biedrība “Ziemupīte”.

Ziemupes jūrmalā Ziemassvētku vecītis un rūķi ciemos gaidīs līdz 30. decembrim.

14.,15.,21.,22., decembrī plkst. 11.00 un plkst. 14.00, kā arī 25., 26.decembrī būs ģimeņu dienas. Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot Rūķim Plānotājam t.29400470.

Saistītie raksti

Arī šogad lielus un mazus bērnus izvizinās ponijs Kriksis. Būs rotaļas un sirsnīgas sarunas ar Ziemassvētku vecīti, iespēja izzināt Rūķupes vēsturi mītiskajā Rūķu takā, iemācīties ko jaunu un interesantu rūķotavās, kur savas prasmes rādīs un mācīs dažnedažādi Rūķi.

Būs iespēja baudīt garšīgās un veselīgās Rūķupes tējas un Rūķenes Kadiķogas smaržīgās piparkūkas.

Kā arī varēs nosūtīt speciālo Ziemassvētku vecīša pastkarti ar īpašo zīmogu un pastmarku, jo Rūķupē decembrī tradicionāli ir arī Latvijas Pasta pastkastīte.

LA.lv