Latvijā
Novados

“Kurzemes Radio” 8.decembrī turpinās Ziemassvētku laika tradīciju un pārtaps par “Rūķzemes Radio”0

Foto: Zane Bitere/LETA

Gatavojoties gada sirsnīgākajiem svētkiem, “Kurzemes Radio” no 8. līdz 26. decembrim piedāvās īpašu svētku programmu. Turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad “Kurzemes Radio” pārtaps par “Rūķzemes Radio”. Būs sarunas ar iemīļoto Ziemupes Ziemassvētku vecīti un Rūķupes rūķiem, īpašie Vecīša dienas padomi, iesaistīšanās akcijā „Piepildi lielo dāvanu maisu”, dāvanas atjautīgākajiem radio klausītājiem un, protams, īpaša svētku muzikālā programma, tā portālam “La.lv” pavēstīja AS “Kurzemes Radio” Reklāmas un mārketinga daļa.

Arī šogad 8. decembrī plkst. 13:00, līdz ar Rūķupes Ziemassvētku ciemata atklāšanu Ziemupes jūrmalā Pāvilostas novadā, “Kurzemes Radio” oficiāli atklās Ziemassvētku gaidīšanas laiku radio ēterā. Līdz pat mēneša beigām sekosim līdzi notikumiem Rūķupē un informēsim par akciju „Piepildi lielo dāvanu maisu”, iepriecinot tos, kuriem neklājas tik viegli un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums. Bet pēc svētkiem ziņosim par akcijā paveikto un janvārī, kopā ar rūķiem, dosimies iepriecināt dāvanu saņēmējus, līdzdarbojoties arī akcijas noslēguma posmā.

Ziemassvētku vecītis kopā ar saviem uzticamajiem palīgiem svētku gaidīšanas laiku padarīs vēl interesantāku, ik dienu atklājot kādu mazu noslēpumu vai gudrību, ko ņemt vērā šajā svētku laikā. Īpašos Ziemassvētku vecīša padomus dzirdēsim rīta raidījumā “Diena top!”. Neizpaliks arī sveicieni klausītājiem, reportāžas no svarīgākajiem notikumiem un dažādi pārsteigumi.

Par svētku noskaņu gādās arī īpaši pielāgotā svētku muzikālā programma, ļaujot ikvienam sajust īpašo svētku burvību gan ikdienā, gan svētku dienās. Dāvanas un pārsteigumi būs sarūpēti arī “Kurzemes Radio” klausītājiem. Pie dāvanām varēs tikt gan klausoties pēcpusdienas raidījumu „Dzenies uz mājām”, gan sekojot “Kurzemes Radio” sociālo tīklu kontiem.

Informācija par svētku notikumiem un pārsteigumiem “Kurzemes Radio’ profilos sociālajos tīklos – Facebook.com, Twitter.com, Instagram un Draugiem.lv.

Saistītie raksti

“Kurzemes Radio” īpašo svētku programmu no 8. līdz 26. decembrim klausies šeit internetā vai apraidē “Kurzemes Radio” raidītāju tīklā: Talsos, KuldīgāFM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9;Saldū FM 98,9; Tukumā, JūrmalāFM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

Publicitātes foto.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.