Foto: SIPA/Scanpix/LETA

Francija aizliegs protestus Elizejas laukos 0

Pievieno LA.LV

Reaģējot uz sestdien pieredzētajām nekārtībās, Francijas varasiestādes, aizliegs protestu rīkošanu tādās vietās kā Elizejas lauki, pirmdien paziņojis premjerministrs ministrs Eduārs Filips.

Kokteilis
“Lauku skuķis ar žilku” – Kulberga sieva reaģē uz glaimojošo salīdzinājumu ar Odriju Hepbernu
“Nāc! Parādi man, kā jāvada!” Autobusa šoferis pēc jaunās māmiņas aizrādījuma sarīko prātam neaptveramu “šovu”
Kokteilis
Viņiem ir augstāku spēku aizsardzība: no kuru zodiaka zīmju cilvēkiem esot baidījusies pat Vanga?
Lasīt citas ziņas

“Sākot ar nākamo sestdienu un ikreiz, kad tas nepieciešams, mēs aizliegsim “dzelteno vestu” vārdā rīkotās demonstrācijas visvairāk cietušajās apkaimēs, ja uzzināsim, ka piedalās ekstrēmisti, kas plāno vardarbību,” norādīja Filips.

Viņš arī kritizēja policijas darbu sestdienas protestu laikā, piebilstot, ka iknedēļas valdības sēdes laikā trešdien prezidents Emanuels Makrons atcels no amata Parīzes policijas priekšnieku Mišelu Delpiku, kura vietā stāšoties Didjē Lalmā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ministrs norādīja, ka kārtības uzturēšanas plāns neesot ticis atbilstoši īstenots un ka kritika, kas izskanējusi par gumijas ložu pielietošanu, novedusi pie “nepiemērotu instrukciju” izdošanas nolūkā ierobežot to izmantošanu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.