Foto AFP/Scanpix/LETA

Francijā automašīnai ietriecoties picērijā, bojā gājusi skolniece 0

Uz austrumiem no Parīzes pirmdienas vakarā automašīna ietriecās picērijā, kā rezultātā gāja bojā jauna meitene un vēl seši cilvēki ievainoti, paziņojusi policija.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Māju apsēdušas peles? 15 smaržas, kuras šie grauzēji vienkārši nespēj paciest
Kokteilis
Īpaša enerģija: 4 dzimšanas datumi, kas sevī ietver gudrību no iepriekšējām dzīvēm
Tārps, fekālija vai dupsis? Pirms dod vārdu savam bērnam, padomā vēlreiz: lūk, ko šie populārie vārdi nozīmē citās valodās 2
Lasīt citas ziņas

Bojā gājusi astoņus gadus veca meitene, vēsta Francijas mediji.

Automašīnas vadītājs ir aizturēts, pavēstīja policija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izmeklētāji uzskata, ka rīcība bijusi “tīša (…) bet acīmredzami tai nav saistības ar terorismu”, paziņojusi prokuratūra.

Aizturētais policijai sacījis, ka gribējis izdarīt pašnāvību, un automašīnā atradušies ieroči, vēstīja Francijas radio RTL.

Francijā pēdējā laikā notikuši daudzi terorakti, tostarp kā uzbrukuma ieroči izmantotas automašīnas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.