Foto: Fotolia

Gada īsākā nakts gaidāma slapja, Vidzemē līs stipri 0

Pievieno LA.LV

Naktī uz pirmdienu, kas būs gada īsākā nakts, daudzviet Latvijā līs, turklāt vietām – galvenokārt Vidzemē – gaidāms stiprs lietus, iespējams pērkons.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Dienā starp mākoņiem uzspīdēs saule, daudzviet īslaicīgi līs, vietām gaidāmas pērkona lietusgāzes.

Pūtīs lēns vējš. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +8..+13 grādiem, dienā tā paaugstināsies līdz +16..+21 grādam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā līdz naktij turpināsies lietus, kas var būt stiprs. Pirmdien uzspīdēs saule un iespējams īslaicīgs lietus. Pūšot lēnam vējam, gaisa temperatūra pakāpsies no +11..+12 grādiem naktī līdz +20 grādiem pēcpusdienā.

Jau ziņots, ka svētdien plkst.19.38 sākas astronomiskā vasara, un gada garākajai dienai sekos īsākā nakts. Saules spīdēšanas ilgums pirmdien būs par divām sekundēm mazāks nekā svētdien.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.