Garāmgājēji no ielas nebūtu sliktāki! Šadurskis par kādu īpašu Kariņa problēmu un valdības koalīciju 34

Pievieno LA.LV

Garāmgājēji no ielas nebūtu sliktāki par tagadējiem ministriem, šādu komentāru kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” sniedza Kārlis Šadurskis, Rīgas domes JV frakcijas vadītājs, bijušais izglītības un zinātnes ministrs.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Viņš atklāja, ka premjeram Krišjānim ir kāda problēma, kas ir radusies, iespējams, kā viņa iepriekšējās dzīves sekas.

“Viņš grib visus jautājumus atrisināt konsensa veidā. Un šajā valdībā tas nav iespējams,” sacīja Šadurskis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc Šadurska teiktā, tas skaidrojams ar to, ka šajā valdībā esot divi ļoti pretēji spārni. “Un tā nelaime ir tā, ka pat ja šī valdība balsotu, tad iespējams, ka premjers paliktu mazākumā.”

Tā valdība ir tāda, kāda tā ir, piebilda Šadurskis, akcentējot, ka tā ir koalīcijas valdība.

“To jau es vienreiz laikam publiski esmu teicis: ja Krišjānis būtu izgājis uz ielas un teicis pirmajam pretimnācējam – “Nāc par ministru!”, tad tas sastāvs nebūtu sliktāks par tagadējo,” skaidroja Šadurskis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.