Ekrānuzņēmums no portāla “skaties.lv”.

Garāžu kooperatīvā Juglā izcēlies ugunsgrēks, cietušo nav 0

Rīgā, Murjāņu ielas garāžu kooperatīvā “Jugla – 3”, trešdienas rīta pusē bija izcēlies ugunsgrēks, vēstī portāls “skaties.lv“.

Būs grūti sadzīvot ar šīm bēdīgajām sekām! Aidis Tomsons paredz mums drūmu nākotni Latvijā
VIDEO. Pilnīgi kails? Aculiecinieki ceturtdienas vakarā novērojuši ko neparastu Torņkalna stacijā
RAKSTA REDAKTORS
“Strādāju visu diennakti, mēnešalga 750 eiro, savi lopiņi, malkas apkure!” Ilga stāsta, kā cilvēki šobrīd iztiek reģionos 24
Lasīt citas ziņas

Kā uz vietas novēroja TV3 raidījums “Degpunktā”, tad ugunsgrēka vietā ar liesmās cīnījās divas ugunsdzēsēju autocisternas.

Lai gan ugunsgrēks izcēlās vien vienā no garāžām, pastāvējuši liesmu izplatīšanās draudi uz blakus esošajām telpām, kurās atradās arī automašīnas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par laimi, cietušo ugunsgrēkā nav, un pēc sākotnējas informācijas ugunsgrēks nebija izplatījies. Kopēja degšanas platība bijusi 15-20 m².

Pēc ugunsgrēka glābēji apseko arī blakus esošās garāžas un pārbauda jumta konstrukcijas.

Ekrānuzņēmums no portāla “skaties.lv”.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.