Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-LETA

Garupē jūrā pazūd cilvēks, kurš devies peldēties 0

Pievieno LA.LV

Carnikavas novada Garupē pirmdienas vakarā jūrā pazudis cilvēks, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Kokteilis
Šīs piecas zodiaka zīmes tev redz cauri: viņu “sestā maņa” ir biedējoši precīza 4
Lasīt citas ziņas

Atbilstoši VUGD rīcībā esošai informācijai, vīrietis aptuveni plkst.19.30 noģērbies un iegājis jūrā, bet pēc tam vairs nav redzēts. Glābēji izsaukumu saņēmuši plkst 20.31.

Vīrieša meklēšanas darbos iesaistīti VUGD un policijas speciālisti, kā arī kinologi ar suņiem. Meklēšana notikusi gan jūrā, gan arī līdzās esošajā kāpu zonā, taču bez panākumiem. Atrastas pazudušā vīrieša drēbes, bet viņu pašu atrast nav izdevies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiek pieļauts, ka vīrietis gājis peldēties.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 33 izsaukumiem, no kuriem 15 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 15 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.