Foto-Stock.xchng

Garupē pie jūras pazudušais vīrietis atradies; pliks aizgājis mājās 0

Pievieno LA.LV

Vīrietis, kurš pirmdienas vakarā Carnikavas novada Garupē bija iegājis jūrā un pazudis, ir atradies, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Vīrietis aptuveni plkst.19.30 noģērbies un iegājis jūrā, bet pēc tam vairs nav redzēts. Glābēji izsaukumu saņēmuši plkst 20.31. Viņa meklēšanas darbos iesaistīti VUGD un policijas speciālisti, Jūras spēku kuģis, kā arī kinologi ar suņiem.

Atbilstoši Lūkinas teiktajam, vīrietis bijis alkohola reibumā. Viņš iegājis jūrā, lai peldētu, izgājis no ūdens citā vietā un, pametot savu apģērbu ūdens malā, aizgājis mājās.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.