Foto – LETA

Gatavojas glābšanas mācībām
 0

Pievieno LA.LV

Latvijas operatīvie glābšanas dienesti aktīvi gatavojas līdz šim Latvijā lielākajām medicīnas mācībām “Dzīvības cena 2013”, kurās plānots iesaistīt 20 ātrās palīdzības brigādes, piecas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta autocisternas, Valsts policiju, Pašvaldības policiju un Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu.

 

Kokteilis
Zvaigžņu izredzētie: 3 zodiaka zīmēm nedēļas nogalē uzsmaidīs neticama veiksme
Kokteilis
Ko darīt, lai dzīvē piesaistītu veiksmi un naudu? Numerologi atklāj slepenos ieradumus, pamatojoties uz jūsu dzimšanas datumu
Dārzs
6 vienkārši noteikumi, kas jāievēro jūlijā, lai Ziemassvētku kaktuss ziemā priecētu ar krāšņiem ziediem
Lasīt citas ziņas

Mācības risināsies trīs dienas – no 16. līdz 18. septembrim. To mērķis ir pārbaudīt visu glābšanas dienestu gatavību reaģēt un saskaņoti darboties lielu katastrofu gadījumos.

Pirmajā dienā mācības notiks Rīgas ostas teritorijā – Kundziņsalā. To laikā tiks izspēlēta satiksmes autobusa sadursme ar citu transportu, imitējot arī bīstamas ķīmiskas vielas noplūdi. Otrajā mācību dienā plānotas NMPD brigāžu sacensības. Bet trešajā mācību dienā paredzēta izglītojoša konference.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.