Publicitātes foto

Gaujas tramvajs atklāj sezonu 1

Sestdien, 3.maijā, Valmierā jau trešo sezonu pēc kārtas pa Gauju atsāks kursēt upes tramvajs, informēja Gaujas tramvaja koordinatore Linda Līce.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šo zodiaka zīmju dzīves šonedēļ sagriezīsies kājām gaisā: kas tās sagaida?
Sabruka vecāku acu priekšā: 11 gadus vecs zēns nonāk slimnīcā pēc tam, kad vairākas stundas bez pārtraukuma pildījis mājasdarbus
Kokteilis
5 zodiaka zīmes šonedēļ pamanīs dīvainas sakritības – neatstāj tās bez ievērības!
Lasīt citas ziņas

Tramvajs aties no pilsētas laivu piestātnes, un tā maršruts būs no Kazu krācēm līdz pat Dzelzs tiltam. Tramvajs kursēs noteiktos laikos, kā arī būs iespējams pieteikt grupu braucienus.

Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka ar Gaujas tramvaju labprāt brauc ekskursantu, darba kolektīvu un skolēnu grupas. Nedēļas nogalēs tramvaju iecienījuši kāzinieki un jubilāri.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaujas tramvajs dod iespēju iepazīt Valmieru no cita skatpunkta. Brauciens notiek profesionāla gida kapteiņa vadībā, kurš vienlaicīgi gan vada tramvaju, gan arī iepazīstina braucējus ar dažādiem interesantiem stāstiem par Valmieru.

Tramvajs var uzņemt 22 pieaugušus pasažierus, kopā ar bērniem pasažieru skaits var būt līdz 30.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.