Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.
Foto-LETA

Gerhards ar VARAM darbiniekiem iestādījis 6000 kokus 2

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK) kopā ar ministrijas darbiniekiem atjaunoja pirms vairākiem gadiem nelikumīgi izcirsto mežu, Gaujas Nacionālā parka teritorijā iestādot 6000 egļu un priežu stādus, aģentūru LETA informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ko ēst, lai nieres strādātu kā pulkstenis? 5 labākie un sliktākie pārtikas produkti nieru veselībai 3
Krievijas ekonomika sabrūk – milzīga nozare uz bankrota sliekšņa
Jā, cilvēki tiešām šo pērk! 20 dīvainas lietas, kuras pārsteidzoši daudzi vēlas savā īpašumā
Lasīt citas ziņas

Lielās talkas nedēļas iesākumā meža atjaunošanā piedalījās arī kapitālsabiedrības “Elektroniskie sakari” un Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki.

VARAM dalība Lielajā talkā, līdzīgi kā daudziem tūkstošiem cilvēku Latvijā, ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju. Lai nodrošinātu sekmīgu pasākuma norisi visā Latvijā, ministrija atbalsta Lielo talku jau vairākus gadus. Arī šogad Latvijas Vides aizsardzības fonds ir sniedzis finansiālu atbalstu Lielās talkas norisei 61 000 eiro apmērā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lielā talka norisināsies nākamnedēļ, 23.aprīlī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.