AP/Scanpix

Girgensons tukšā, “Sabres” pārtrauc “Canadiens” uzvaru sērju 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” komanda trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē uzvarēja Monreālas “Canadiens” vienību, pārtraucot pretinieku piecu uzvaru sēriju, tikmēr Vašingtonas “Capitals” komanda otro sezonu pēc kārtas triumfējusi regulārajā čempionātā, izcīnot Prezidenta kausu.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

“Sabres” aizvadot savu šīs sezonas pēdējo mājas spēli, svinēja uzvaru ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1), tiekot pie pirmā panākuma četros pēdējos mačos, savukārt vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinājusī “Canadiens” cieta vien trešo neveiksmi pēdējās desmit cīņās.

Laukuma saimnieki rezultātu atklāja spēles septītajā minūtē pēc somu aizsarga Rasmusa Ristolainena metiena, savukārt otrā perioda vidū Tailers Eniss pārsvaru dubultoja.
“Canadiens” trešā perioda sākumā pēc čeha Tomāša Plekaneca gūtajiem vārtiem vienu ripu atspēlēja, taču “Sabres” turpinājumā minimālo pārsvaru nosargāja.
“Sabres” vārtsargs Robins Lēners atvairīja 31 no 32 pretinieku metieniem.

Girgensons ar rezultativitāti neizcēlās, spēlēja 13 minūtes un 24 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un maču noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.
Latvietis šosezon 73 spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles, par diviem punktiem atpaliekot no pērn iespētā, līdz ar to Girgensonam atlikušas vien divas spēles, lai šī nekļūtu par viņa mazrezultatīvāko sezonu NHL karjerā.

“Sabres” nedēļas nogalē viesos spēlēs pret Floridas “Panthers” un Tampabejas “Lighnting”, kuras sistēmā spēlē latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis.