Ģirts Rungainis
Ģirts Rungainis
LETA

Ģirta Rungaiņa ieteikumi, ko šobrīd darīt ar naudu. Krāt? Tērēt? Ieguldīt? 83

Krāt? Tērēt? Noguldīt? Investēt? Ko šobrīd vajadzētu darīt ar brīvajiem naudas līdzekļiem, ņemot vērā pašreizējo situāciju?

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 28
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
TV24
Zaržeckis: Visliekāko nodokli vajadzētu uzlikt cukuram
Lasīt citas ziņas

Ar saviem padomiem TV24 raidījumā “Naudas cena” dalās investīciju baņķieris Ģirts Rungainis.

“Drīzāk krāt. Karš pasargāja mūsu ekonomiku no pārkaršanas, uz ko gājām pirms tam.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Priekšā ir liela nenoteiktība, tāpēc Ģ.Rungainis cilvēkiem iesaka turēties pie naudas un samazināt izdevumus, nesteigties investēt.

“Iespējas ir, tirgi ir pakritušies, bet investēšana vienmēr ir ilgtermiņa pasākums. Ja ir priekšā liela nenoteiktība, kāda lielai daļai Latvijas iedzīvotāju ir nākamā ziema, – gan uzņēmējiem, gan privātpersonām, gan turīgajiem, gan mazāk turīgajiem, tad labāk ir būt ar lielākām naudas rezervēm un piesardzīgākiem izdevumiem, atliktiem izdevumiem.

Atskaitot to, kas ir nepieciešams attiecībāuz enerģiju. Enerģijs taupīšana, alternatīvas – saules baterijas, dažāda veida siltumsūkņi, viss, kas ir iespējams.

Arī tur ir ļoti augstas cenas, jābūt uzmanīgiem, varbūt jāatliek projekta realizācija uz nākamo gadu, jāsakrāj nauda. Bet esiet likvīdi! Esiet naudā! Šis ir laiks, kad nevajag meklēt lieku izdevīgumu, nevajag tērēt naudu, kur jums vajadzēs, jo drīz var izrādīties, ka jums nav naudas,” rekomentē Ģ.Rungainis.

Projektu “Naudas cena” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Naudas cena” saturu atbild AS “TV Latvija”.

#SIF_MAF2022

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.