Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Pexels

Glābēji palīdzējuši diviem cilvēkiem, kuri apmaldījušies mežā 0

Glābēji piektdien palīdzējuši diviem cilvēkiem, kuri bija apmaldījušies mežā, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tās būs ļoti patīkamas ziņas! Ja esi viens no šiem zodiaka zīmes pārstāvjiem – gatavojies pārsteigumam
“Ja Putins to izdarīs, tas būs pēdējais signāls, ka…” Kaja Kallasa iezīmē nākotnes scenāriju
PVN sprādziens Igaunijā – vai Latvija kļūs par Baltijas dzērienu lielvalsti?
Lasīt citas ziņas

Viens no viņiem bija apmaldījies Dundagas novada Kolkas pagasta, bet otrs – Valkas novada Valkas pagasta mežā.

VUGD aicina iedzīvotājus, dodoties mežā, neaizmirst par drošību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja cilvēks saprot, ka paša spēkiem nespēs izkļūt no meža, glābēji aicina nekavējoties zvanīt pa tālruni 112 un nosaukt pēc iespējas konkrētākus orientierus – kurā vietā cilvēks iegājis mežā, cik ilgi tur uzturējies, kādus dabas vai cilvēka veidotus objektus viņš ir šķērsojis vai kam ir pagājis garām.

Kā ziņots, VUGD aizvadītajā diennaktī saņēma 30 izsaukumus, no kuriem deviņi bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 – uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinoši.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.