Foto – Shutterstock

Glābējiem vairāki izsaukumi par cilvēku pazušanu mežā 0

Laikā, kad mežos vēl lasāmas sēnes un ogas, glābēji aizvadītajā diennaktī atkal saņēmuši vairākus izsaukumus par cilvēku apmaldīšanos mežā, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tava dzīves kulminācija vēl gaida vai ir jau pagātnē? Katra zodiaka zīmes pārstāvja dzīves labākie gadi
Hormons, kas traucē notievēt: 8 produkti, kas palīdz samazināt kortizola līmeni
Kokteilis
“Riebjas skatīties uz šīm rozā smadzenītēm…” Vairākas sievietes nopeļ Didrihsonus teātra spēlēšanā par it kā pazudušajām pasēm 12
Lasīt citas ziņas

Ceturtdien plkst.20.30 Kuldīgas novada Rendas pagasta teritorijā, sazinoties ar nomaldījušos cilvēku pa telefonu un lietojot skaņas signālu, no meža tika izvests vīrietis.

Savukārt piektdienas rītā saņemts izsaukums uz Babītes novadu Salas pagastu, kur pazudušais tiek meklēts purva apkārtnē. Vīrietis uz mežu bija devies ar auto. Izsaukums saņemts plkst.6.24, sīkākas informācijas pagaidām glābējiem nebija.

CITI ŠOBRĪD LASA

VUGD arī informē, ka ceturtdien garā zālē sapinies un saviem spēkiem nespēja atbrīvoties kāds vīrietis Dzērbenes pagastā. Glābēji ar viņu runāja pa telefonu un lietoja skaņas signālu, lai noteiktu viņa atrašanās vietu, un atbrīvoja. Vīrietis bija I grupas invalīds, norādīja dienestā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.