Glezno ar asinīm 0

Pievieno LA.LV

Britu rokmūziķis Pīts Dohertijs pievērsies mākslinieka karjerai, Londonā izstādot gleznas, kurās izmantojis pats savas asinis.

 

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Izstādē “On Blood: A Portrait of the Artist” redzami darbi, kurus mūziķis radījis 2009. gada soloalbumam, kā arī citas vēlāk veidotas gleznas. Mūziķis izkopis “arteriālo šļakstu” tehniku – viņš ar šļirci izšļāc savas asinis uz audekla.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.