Gobzems: “Šobrīd es esmu lielāka zvaigzne par Šleseru!” 98

“Šobrīd es esmu lielāka zvaigzne par Šleseru,” ar šādu viedokli kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Kārtības rullis” dalījās 13. Saeimas deputāts Aldis Gobzems (pie frakcijām nepiederošs).

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Veselam
Miega laikā bieži murgo? Trauksmes zvans un pirmā pazīme par iespējamu demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidroja, ka politikā esot tā, “ka ir laiks, kad ir lielākas zvaigznes par Šleseru.”

“Un šobrīd es esmu lielāka zvaigzne par Šleseru, un līdz ar to es mazākas zvaigznes negribu aprunāt vispār!”

CITI ŠOBRĪD LASA
Uzņēmējs un politiķis Ainārs Šlesers

Komentējot tālāk, Gobzems norādīja uz rakstnieci Džoannu Roulingu, kura savu grāmatu par Hariju Poteru esot mēģinājusi iepriekš izdevējam iepārdot 12 reizes, bet tas sanācis ar 13.reizi.

Gobzems ar to gribēja teikt, ka nekad nevajag padoties. “Vinstons Čērčils teica: ‘Nekad, nekad, nekad nepadodies!””

Pēc Gobzema teiktā, esot pilnīgi skaidrs, ka nākamajās vēlēšanās būšot tā, ka visus vecos politiķus “aizslaucīs projām”.

Politiķis un advokāts Aldis Gobzems
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.