Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka

Graudiņai un Kravčenokai neizdodas radīt sensāciju astotdaļfinālā 0

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka trešdien Hamburgā piedzīvoja zaudējumu pasaules čempionāta astotdaļfinālā.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Turnīrā ar 26.numuru izliktās Graudiņa/Kravčenoka ar 0-2 (11:21, 18:21) piekāpās turnīra piektajam numuram Eiprilai Rosai/Aleksandrai Klinemenai no ASV

Spēles pirmais sets latvietēm padevās ļoti neveiksmīgs, jo pretinieces jau ar mača sākumu uzņēmās iniciatīvu, bet spēles turpinājumā Latvijas pāris nespēja pietuvoties spēcīgajam ASV pārim, ciešot zaudējumu ar 11:21.

Otrais sets iesākās ļoti līdzīgi, abiem pāriem panākot neizšķirtu 2:2, bet nedaudz vēlāk Graudiņa/Kravčenoka spēja panākt 4:2. Mača turpinājumā latvietes lielākoties bija vadībā, bet pretinieces spēja izlīdzināt rezultātu, panākot 8:8. Neilgi pēc tam jau trīs punktu pārsvars bija ASV pārim, bet latvietes tā arī nespēja pārņemt vadību un vienubrīd pat bija iedzinējos ar 9:14. Mača turpinājumā rezultāta starpību izdevās nedaudz samazināt, tomēr ne pietiekoši, līdz ar to tika piedzīvots zaudējums setā un visā mačā.

Iepriekš jau ziņots, ka Latvijas sportistes pamanījās savā apakšgrupā izcīnīt uzvaras visās trijās spēlēs, kas ļāva ieņemt pirmo vietu, bet izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā mačā tika pieveiktas turnīrā ar 33.numuru izliktās Jevgeņija Ukolova/Jekaterina Birlova no Krievijas. Savukārt ASV pāris E apakšgrupā ieņēma otro vietu, bet astotdaļfinālā pārspēja Brazīlijas duetu.

Tikmēr Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs izslēgšanas spēlēs spēkosies ar Brazīlijas pāri Pedro Solbergu Salgado un Vitoru Gonšalvešu Felipi, kuri turnīrā izsēti ar 24.numuru, bet Samoilovs/Šmēdiņš cīnīsies ar citu Brazīlijas pāri Andrē Lojolu Šteinu un Žeorži Vanderleju.