Ekonomika
Bizness

“Greis loģistika” mainījies īpašnieks0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas vairumtirdzniecības uzņēmumam SIA “Greis loģistika” reģistrētas izmaiņas dalībniekos, patiesajos labuma guvējos, kā arī prokūristos.

“Lursoft” pieejamā informācija rāda, ka iepriekš Nikolajam Kočujevskim un SIA “Greis” piederošā SIA “Greis loģistika” jaunā dalībniece ir Ekaterina Soroka, kura kopš ceturtdienas reģistrēta arī kā uzņēmuma patiesā labuma guvēja.

Līdz ar izmaiņām SIA “Greis loģistika” kapitāldaļu turētājos, uzņēmumam reģistrēts arī jauns prokūrists – Edgars Ševels.

Prokūristam piešķirtais tiesību apjoms ļauj atsevišķi pārstāvēt uzņēmumu, taču bez tiesībām atsavināt nekustamo īpašumu, to ieķīlāt vai arī apgrūtināt ar lietu tiesībām. “Lursoft” izziņas dati rāda, ka Ekaterinai Sorokai pieder arī šūnbetona bloku ražošanas uzņēmums SIA “Industrial Management”.

SIA “Greis loģistika” apgrozījums 2018.gadā audzis par 7,29% – līdz 8,25 miljoniem eiro, bet tā peļņa pēc nodokļu nomaksas bijusi 98,42 tūkstoši eiro.

Salīdzinot ar 2017.gadu, uzņēmuma peļņa sarukusi par 8%, kas izskaidrojams ar pamatienākumu samazināšanos, kā arī ar būtiski lielākiem noliktavu nomas izdevumiem.

2018.gadā “Greis loģistika” VID administrētajos nodokļos samaksājusi 2,46 miljonus eiro, savukārt uz šī gada 7.janvāri uzņēmumam bija 546,43 tūkstošus eiro liels nodokļu parāds.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.