Latvijā
Politika

Egils Līcītis: Kas noticis ar TV viesbrigāžu un preses bez žēlastības ekspluatēto zvaigzni?3


Artis Pabriks
Artis Pabriks
Foto: Dainis Bušmanis

Pirmdienas rīts nesa pārsteigumu Arta Pabrika politiķa talanta cienītājiem. Pirmie pēc brīvdienām publiski pieejamie fotoattēli lika jautāt – kas noticis ar TV viesbrigāžu un preses bez žēlastības ekspluatēto zvaigzni, kurš arvien sabiedrībai parādījies solīdi ģērbies lietišķā vīrieša kostīmā, striktā Kārļa Ulmaņa sasukā, nomazgājies un līdzenu spoguļvirsmas vaigu, allažīgi nodzinis bārdu.

Aizsardzības ministrs bija valdības frants un dendijs nr. 1, Ženēvas diplomātisko salonu lauva, kurš pat no Ādažu poligona ierakumiem izkāpa nesaņurcīts, iestērķelēts, tikko izgludinātu ancuku mugurā.

Taču no atvaļinājuma atgriezies, rūpīgi koptais jauneklis nobildēts izskatījās drūms negaisa mākonis, rugājiem noaudzis, kā būtu iznācis no meža pēc nedēļas ilgas maldīšanās vai nule nokāpis no divriteņa, ar kuru apbraucis apkārt pasaulei. Tā vien šķita, ka sociālais lifts vedis ministru labu gabaliņu lejāk.

Ikviena pretējā dzimuma būtne, kuru iepriekš Artis valdzināja, satikusi krēslas stundā naturālo mežaini, laistu ļekas vaļā, atpakaļ neatskatīdamās!

Sastopot draudzīgās valsts sabiedroto aizsardzības ministru tik bēdīgā paskatā, jebkuras NATO armijas štābā steigtos izdot dokumentu, saskaņā ar kuru pavēlēts visām civilajām un militārajām iestādēm izrādīt labvēlību šim klaidonim, vajadzības gadījumā sniegt nepieciešamo palīdzību.

Kad pienāca pirmdienas vakars, cilvēki apsēdās pie televizoru ekrāniem, un pārsteigumi turpinājās ar citu spīdekli.

No brīvlaika pārnācis “KPV LV” partorgs, brīvās profesijas pārstāvis deputāts Atis Zakatistovs raisīja tālāko furoru un paniku par augstu amatpersonu izskata kvalitāti.

Šis jautras dabas vīrs, dabzinātnieks, “atkritumu profesors”, bij TV kameru nofilmēts tā piepampis, ka tālāk katrs var spriest pēc savas samaitātības un barbarisma pakāpes. Bija redzams, ka pirmdiena ir grūta diena “KPV LV” frakcijas pārzinim, kurš jutās nevesels vai uz to pusi, kam steidzīgi jāstabilizē veselība. Variants a) Zakatistova kungs kaut kur saspiedis galvu, b) ticis milzīga bišu spieta vajāts un smagi sadzelts, c) visu vasaru Atis nav bijis pudelei ienaidnieks, un tā nudien nav bijusi bumbieru limonāde, ko viņš dzēris.

Neparastās amatvīru pārvērtības darīja uzmanīgus vēlētājus, kuri pūlējās atcerēties, kad pēdējoreiz sabiedrībā redzēti citi valstsvīri?

Āre, prez. Levits bij nobraucis Latgalē, kur tikās ar Indras un Slutišķu ļaudīm. Kā katru augustu tai virzienā devies arī Mārtiņš Bondars aģitēt par savu partiju, iekļaujoties vietējos kolektīvos, piedalīties lopbarības sagatavošanas talkās, grābt un mest kaudzē sienu, un laivā vizināt latgalietes, airējoties ezeru zilgmē pretī saulrietam. Augsti stāvošs komisijas vadītājs Artuss piedalījies konferencē Transilvānijā “Drakula. Vai viņš eksistēja?”.

Saistītie raksti
Vai Saeimā ievēlētās trīsdesmit daiļavas darbavietā pēc atpūtas ieradīsies tikpat starojošas, ziedošas un no veselības vai pušu plīstošas, kādas tās redzējām pēdējoreiz?

Atbilde ir jā, jo parlamentāro meičiņu privātās fotogalerijas ņirb tālu ceļojumu krāšņumā – kura peldējusies Romā Trevī strūklakā un sēdējusi uz Spāņu kāpnēm, kura Parīzē aplūkojusi slaveno pusnodegušo Notrdamu, kura Sicīlijā vērojusi Etnas vulkānizvirdumu, un ar ekskursantēm nav noticis nekas ļauns un trauksmains. Dažas deputātes izturējušas diētas kūri, mēnesi pārtikdamas no rīvētiem burkāniem, pie dažām rudenī redzēsim, ko pilnīgi veselam, tīri glītam sievišķa cilvēkam spēj nodarīt farmācijas rūpniecība.

Situāciju ar Arti un Ati pašreiz monitorē valsts drošības orgāni.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Latvijā
Manīts Purvciemā: aizdomās par nozieguma izdarīšanu meklē vīrieti
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Dzimstība janvārī lielāka nekā pirms gada
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Par aicinājumu “likvidēt ķīniešus” aizdomās turētais Endziņš pagaidām paliks apcietinājumā
2 stundas

Lasītākie raksti

ML
Māra Libeka
Veselam
Mamogrāfijas veicējiem – stingrākas prasības
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Misānes pārstāvji paziņo, ka viņas izdošana ir īslaicīgi apturēta
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Kristīne Misāne palikusi viena pati likuma burta priekšā
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Vērmaņdārza restorānā – Mārtiņa Rītiņa “autogrāfs”
12 minūtes
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien gaidāms lietus un saule
1 stunda