Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto LETA

Gulbenes novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 0

Vakar Gulbenes novadā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Eksperti brīdina par jaunas katastrofas tuvošanos: 90 procenti cilvēces var iet bojā
Kokteilis
Noslēpumi, ko atklāj cipari: atklāj, ko par tavu raksturu un likteni stāsta dzimšanas gada pēdējais cipars
Lasīt citas ziņas

Plkst. 16.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gulbenes novada Druvienas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirtī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg pirts, saimniecības ēka un sausā zāle 620m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 21.05.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, siena ruļļi, mežs, labības lauks, elektrības vadi, soliņš, autobusa pietura, trīs vieglās automašīnas, dzīvojamās mājas starpsiena, trīs šķūņi un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 41 izsaukumu – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.