Foto: AP/Scanpix/LETA
Hāgā lielveikalā noticis uzbrukums cilvēkiem; slēgta daļa pilsētas centra 4
Nīderlandē Hāgas centra lielveikalā trešdien uzbrukumā ar nazi un ugunsgrēkā ievainoti divi cilvēki, pavēstīja policija.
Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Patlaban nav nekādu liecību, ka Hāgas galvenajā tirdzniecības ielā “Grote Markt” notikušais incidents būtu saistāms ar terorismu. Incidenta dēļ ārkārtas dienesti slēguši daļu pilsētas centra.
Ugunsgrēks likvidēts, bet abi ievainotie nogādāti slimnīcā, tviterī pavēstīja Hāgas policija.
TESTS. Izpildi testu un pārliecinies, vai zini latviešu valodas gramatiku tikpat labi, cik devītklasnieks
“Sieviete kliedza, vīrietis kaut ko klapēja.” Iecavā pēc nemierīgās nakts pie mājas atrod no 7. stāva loga izkritušu sievieti
“Uzbrukums vienai valstij nozīmē uzbrukumu visai ES…” Brisele reaģē uz Krievijas draudiem Baltijas valstīm
Vaicāta, vai ir kādas norādes uz terorismu, policijas pārstāve sakariem ar presi ziņu aģentūrai AFP sacīja, ka “motīvs šobrīd nav zināms”.
Policija meklē aizdomās turamo, kas tiek raksturots kā “garš, tumšādains aptuveni 30 gadus vecs vīrietis”.
Meklēšanas operācijā iesaistīts helikopters.



