Helmanis: Kreņķis ir par to, kā mēs izturamies pret Trampu 65

Mēs esam tikai vērotāji. Mēs varam tikai vērot un skatīties, kas notiek – mēs nevaram ietekmēt ne to, kas notiek ASV, ne to, kas notiek Eiropā, šādu pārliecību TV24 raidījumā “Preses klubs” pauda Egils Helmanis, Ogres novada domes priekšsēdētājs (NA).

Kokteilis
Cilvēki ar zelta sirdi: 4 datumi, kuros dzimušie rūpes par citiem liek 1. vietā
Pēc Ali Hamenei nāves viens no pasaules ietekmīgākajiem līderiem joprojām klusē: uzmanību piesaista arī kāds zīmīgs fakts
Ukraiņi gatavo “pārsteigumu” Krievijai – 2022. gadā palaistais kara bumerangs tūliņ griezīsies atpakaļ 45
Lasīt citas ziņas

Helmani visvairāk uztrauc retorika, kas bijusi pirms tam: “Mēs pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, viņa skatījumu un virzienu esam izturējušies diezgan nievājoši ilgu laiku.”

Mums šeit, Latvijā, atrodas itāliešu karavīri, kas gatavi aizstavēt Latviju, bet par to, ka Itālijas premjere dodas uz vizīti pie Trampa, mums raksta, ka “populisms devies pie Trampa” – tā ir tāda nesaprotama nostāja, uzskata Ogres mērs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņaprāt, Latvijai jābūt pateicīgai un ka nedrīkstam spļaut “tajā akā, no kuras mēs paši dzeram.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.