Šons Penns Ukrainā filmē dokumentālo filmu par Krievijas iebrukumu

Holivudas aktieris Šons Penns nodibinājis atbalsta centru bēgļiem no Ukrainas 0

Holivudas aktieris Šons Penns atvēris palīdzības centru bēgļiem no Ukrainas Polijas pilsētiņā Žešovā. Pats aktieris bija Ukrainā februāra beigās, tieši laikā, kad Krievijas armija iebruka Ukrainā – tolaik viņš filmēja tur dokumentālo filmu par Ukrainu un konfliktu, kas radās jau 2014.gadā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

“Es biju tur dienu pirms Krievijas iebrukuma un tikos ar prezidentu Volodomiru Zelenski. Viņa sejā es arī redzēju vēlāk to, kas notiek šo cilvēku sirdīs, neko tādu es agrāk nebiju redzējis. Es ļoti ceru, ka nekad neko tamlīdzīgu neviens cilvēks vairs nepiedzīvos… Ko tādu, ko es tur redzēju,” – vēlāk medijiem teica aktieris.

Žešovā Šons Penns parakstīja sadarbības līgumu ar pilsētas mēru. Aktiera labdarības fonds “CORE” turpmāk primāri sniegs palīdzību bēgļiem no Ukrainas, kas turpina meklēt patvērumu Polijā, bēgot no Krievijas izraisītā kara.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šo fondu aktieris dibinājis 2010.gadā – toreiz tas notika, lai palīdzētu Haiti zemestrīcē cietušajiem cilvēkiem.

Par bēgļu atbalstīšanu Polijā portālam “euronews.com” Penns saka: “Es ticu – viss, ko dara poļu tauta un Polijas vara, kā arī ukraiņu tauta un viņu vara – tam visam ir jābūt kā kopējai uzvarai, citādi mēs visi zaudēsim brīvību un demokrātiju visā pasaulē.”

SAISTĪTIE RAKSTI