Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāma veiksmīga nedēļas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam0

Foto: SHUTTERSTOCK

Avots: AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Spīdekļu izvietojums sekmē jaunas idejas, to saskaņošanu un vienošanos panākšanu. Rezultāts būs vēl labāks, ja Auns pratīs savus priekšlikumus arī pienācīgi pasniegt. Mīlestībā svarīgi būt drošam un atklātam.

Vērsis

Šonedēļ būs visas iespējas būt noteicējam, svarīgi tikai saprast savus mērķus un vēlmes un pēc tam droši doties tās piepildīt. Tomēr būtu labi, ja, to darot, viņš ņemtu vērā ne tikai savas, bet arī citu intereses.

Dvīņi

Ne pārāk veiksmīga nedēļa. Iespējams, ka neizdosies izpildīt kādu solījumu vai arī kāds nepildīs viņiem dotos solījumus. Viņi darītu pareizi, ja nebēgtu no atbildības par savām kļūdām un pēc iespējas piedotu citiem viņu kļūdas. Un pacenstos vērst visu par labu.

Vēzis

Veiksmīga nedēļa. Viņa izteiktie priekšlikumi un idejas tiks uzklausīti un, visai iespējams, arī atbalstīti. Lai viss izdotos, tomēr svarīgi ņemt vērā ne tikai savas, bet arī citu vēlmes. Viņš darītu labi, ja neatteiktu tiem, kuri vēršas pie viņa pēc palīdzības.

Lauva

Viņa priekšlikumi tiks ņemti vērā un pieņemti realizēšanai, un, lai to panāktu, nemaz nevajadzēs pārāk uzstāt – pietiks vien, ka tiks izvēlēti īstie argumenti. Gan mājās, gan darbā viss prasīs ilgāku laiku, nekā sākotnēji domāts.

Jaunava

Viņas spējas un talanti tiks novērtēti, un viņa darītu gudri, ja izmantotu savas izdevības. Arī draudzībai un mīlestībai zvaigznes šobrīd ir labvēlīgas. Gan darbā, gan brīvajā laikā svarīgi prast glabāt noslēpumus.

Svari

Viņi darītu labi, ja pārlieku nerūpētos par attālu nākotni. Visu paredzēt tāpat nav iespējams, un nāks laiks, nāks arī padoms. Planētas arī sekmē visu veidu komunikāciju un kontaktus – vairāk gan tikai virtuālus.

Skorpions

Nedēļas sākumā varētu rasties vēlme paveikt neiespējamo. Viņš darītu labi, ja samierinātos ar iespējamo un mierinājumu rastu sīkos ikdienas prieciņos. Paši tuvākie cilvēki var sagādāt kādu patīkamu pārsteigumu.

Strēlnieks

Viņam gribētos kaut ko skaistu, vienreizēju un oriģinālu, taču tā vietā vismaz nedēļas pirmajā pusē nāksies samierināties ar gluži parastiem ikdienas darbiem. Sākot ar nedēļas vidu, situācija gan pamazām uzlabosies.

Mežāzis

Darbā nāksies krietni papūlēties, taču gala rezultāts būs atkarīgs galvenokārt no paša. Svarīgi būs spēt objektīvi novērtēt situāciju. Attiecībās ar sev tuvajiem cilvēkiem zvaigznes iesaka būt godīgam un neslēpt patiesību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Darba lietās planētas vedina uz domstarpībām un strīdiem. Prātīgi darīs tie, kuri visiem spēkiem pacentīsies no tā izvairīties, ļaus citiem palikt pie savas pārliecības un arī paši rīkosies tāpat. Toties personīgajā dzīvē zvaigznes sola saskaņu.

Zivis

Viņas noskaņotas uz enerģisku rīcību, taču, pirms sākt rīkoties, būtu labi noskaidrot savas vēlmes un to, kāds rezultāts sagaidāms par ieguldītajiem pūliņiem. Varbūt labāk atstāt visu, kā ir, un mierīgi nodoties kārtējiem darbiem?

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nedēļas sākumā būs daudz enerģijas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
6 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dari to, ko pats vēlies! Horoskops 24.maijam
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies vairāk izmantot savu iztēli! Horoskopi 23.maijam
22. Maijs, 2020

Lasītākie

RK
Rīta Korpivāra
Pasaulē
Rīta Korpivāra: Stambulas konvencijas ratifikācija Latvijā būtiski uzlabotu situāciju
57 minūtes
ZB
Zigmunds Bekmanis
Ekonomika
Atbalsta mehānisms jau ierūsējis. Kurš kuru māna?
4 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Pilsoniskais aktīvisms internetā pandēmijas periodā izrādīsies gan attaisnots, gan efektīvs 1
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kuldīgas novadā deg kūdras purvs: stiprā vēja dēļ situācija ir neprognozējama
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
VIDEO. Priekules novadā novērota viena no retākajām dabas parādībām pasaulē
3 stundas