Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šis laiks sola vēlmju saprašanu, sapņu un nākotnes apzināšanos! Horoskopi no 21. maija līdz 3. jūnijam0

Foto: Unsplash

Avots: Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Auns

Auni turpinās pievērsties karjeras izaugsmes plāniem un pārskatīs plānus nākotnei. Maija otrā puse ir laba, lai izmantotu dažādas tehnoloģijas, jauninājumus, kā arī progresīvus saziņas veidus, kas savienos jūs ar apkārtējo pasauli attālināti. Apgūsiet jaunas mācības un prasmes. Tiklīdz Venera kļūs retrogrāda, sāksies ideāls laiks, lai pārskatītu savu attieksmi pret draugiem, paziņām, kā arī saprastu viņu attieksmi pret jums. Situācijas risiniet kā izaicinājumus, neuztverot tās kā cīņu.

Vērsis

Vērsis pievērsīsies personīgai dzīvei un sajūtām, laiks dos iespēju pārvērtēt vietu, kur atrodaties šobrīd dzīvē, un vai tas jūs apmierina. Ja pēdējo mēnešu laikā jums bija sarežģījumi ar finanšu situāciju, tad retrogrādas Veneras laikā naudas pelnīšanas jautājums sakārtosies tāpat kā citi finanšu jautājumi. Lielisks laiks, lai sāktu mācības vai kursus, kārtīgi izpētot piedāvājumu un saprotot, kur vēlaties uzlabot savas zināšanas vai prasmes.

Dvīņi

Dvīņiem nāksies veikt mazu ģenerālo tīrīšanu gan mājās, gan prātā. Īpaši tas attieksies uz attiecību un partnerības jautājumiem, nāksies saprast gan savu attieksmi, gan partnera, gan arī nākotnes perspektīvu. Esiet piesardzīgs ikdienā un nekļūstiet aizmāršīgs vai paviršs, tas sekmēs nevēlamu situāciju klātbūtni. Sargiet sevi, un mēnesis paies bez starpgadījumiem.

Vēzis

Vēzis spēs domāt tikai par romantiku un/vai attiecībām un kļūs īpaši jūtīgs. Tomēr šī īpašība var nest jums lielu atklātības mirkli partnerības jomā gan no savas, gan partnera puses. Labs laiks radošām izpausmēm – kulinārijai, radošiem hobijiem vai sportiskām aktivitātēm. Koncentrējieties uz lietu izpildi, neatlieciet uz vēlāku laiku. Draudzības saites savukārt var tikt pārbaudītas uz izturību, neesiet pārāk skarbs. Uzturiet kontaktus un neatsvešinieties no sev tuvākajiem draugiem un paziņām.

Lauva

Lauvām pienācis romantiskais taureņu un rozā briļļu laiks. Jūs būsiet enerģijas pilni, atvērti jauninājumiem attiecību jomā, ja esat aizņemts, vai gatavs jaunām attiecībām, ja esat brīvs. Darbam un pienākumiem būs grūtāk pievērsties, arī ar izpildi īpaši neveiksies, vairāk būs vēlme baudīt dzīvi. Izmantojiet maija beigas, lai atbrīvotos no pagātnes gan domu, atmiņu veidā, gan fiziski attīrot savu telpu no nevajadzīgiem priekšmetiem.

Jaunava

Jaunavas plānos būs jaunu mācību apguve ar mērķi kāpt pa karjeras kāpnēm tuvākā vai tālākā nākotnē. Ja jūs meklējat jaunu darbu, nekautrējieties par savām prasmēm un slavējiet pats sevi, tā būs atslēga uz panākumiem. Sevis pilnveidošana un uzlabošana arī izskata ziņā būs aktualitāte, tāds uz sevi vērsts mēnesis, kas rezultēsies panākumos līdz mēneša beigām gan personīgi, gan sabiedriskajā dzīvē.

Svari

Pārliecība augs – gan par savām spējām un prasmēm, gan par savu vietu sabiedrībā. Kļūsiet ziņkārīgs, lai apgūtu visu jauno. Aizrausieties ar ezoteriskām vai psiholoģijas lietām, no informācijas iegūšanas līdz pat jaunu iemaņu apgūšanai mācībās vai kursos. Veneras retrogrādais laiks liks pārvērtēt sevi kā personību, savu izaugsmi. Neveiciet liekus pirkumus, var gadīties ierobežoti apstākļi ienākumu gūšanai, pirkumus plānojiet. Labs laiks veikt remontus – gan nepieciešamos, gan profilaktiskos.

Skorpions

Savas personības izpratne, vēlmju saprašana, sapņu un nākotnes apzināšanās. Varēsiet pamanīt tos, kuri tiešām ir jūsu draugi un kuri tikai par tiem izliekas. Jūs apzināti atteiksieties no vecajiem rīcības veidiem, sliktajām lietām ikdienā un pat nevēlamajiem cilvēkiem savā dzīvē. Var rasties iespēja sākt savu uzņēmējdarbību un nodarboties ar to, kas patiešām aizrauj.

Strēlnieks

Strēlnieki uztvers saasināti apkārt notiekošo un pat pasaulīgas lietas ņems tuvu pie sirds. Tas var sarežģīt objektīvu redzējumu par procesiem. Centieties saglabāt optimismu un vairāk pieturieties pie savas pasaules un skaidri saskatiet robežas, aiz kurām jums atbildība nav jānes. Satiksiet domubiedrus un viegli komunicēsiet ar cilvēkiem. Taču svarīgāk par tukšām sarunām būs saturīgu un apziņu paplašinošu tēmu apspriešana, pieturieties pie tā.

Mežāzis

Mežāzi šajā laikā tirdīs jautājumi par finansēm, to iegūšanu, tērēšanu. Šis jautājums var kļūt ļoti sensitīvs. Būs vēlme vairāk tērēt sev un savai ģimenei, mājoklim. Pamanīsiet, kas patiesi jums pieder, kas ir svarīgs dzīvē un kam līdz šim esat piešķīris pārmērīgi svarīgu lomu. Meklēsiet prieku un centīsieties saskatīt tos laimīgos brīžus dzīvē, lai pats sevi apzināti celtu, tāpēc var būt grūtības ar objektīvu uztveri no citu cilvēku puses, varat kļūt kašķīgs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri meklēs pārliecību un vērtību tajā, ar ko nodarbojas, un neatrodot sāks mainīt savu ikdienu ļoti krasi. Koncentrējieties uz izdevīgu kontaktu veidošanu, jauniem paziņām, tas nesīs pozitīvu pienesumu nākotnē. Veneras retrogrādajā laikā jūsu dzīvē atgriezīsies kāda persona no pagātnes. Iespējams, piedzīvosiet sarežģītus brīžus, kas liks pieņemt diezgan nopietnus lēmumus. Deviņas reizes apdomājiet un tikai vienreiz nogrieziet.

Zivis

Zivīm šis ir lielisks laiks, lai noapaļotu visus daļēji pabeigtos radošos projektus. Viss kārtosies un risināsies nepiespiestā veidā, kas, protams, priecēs, jo līdz šim nekas tā pa īstam nav kustējies uz priekšu. Vēlēsieties apgūt jaunas zināšanas, tamdēļ komunicēsiet brīvi arī ar nepazīstamām personām. Būsiet romantiski noskaņotas, ar vēlmi pavadīt vairāk laika brīvā dabā, kā arī aicinot līdzi arī partneri pastaigās jaunu dabas taku atklāšanā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies vairāk izmantot savu iztēli! Horoskopi 23.maijam
4 dienas
IG
Iveta Gulbe
Horoskopi un mistika
Parastā ieva: dabīgā antibiotika – ārstē arī sāpes!
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nesūdzies par problēmām! Horoskopi 22.maijam
5 dienas

Lasītākie

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Bailes ir viens no efektīvākajiem sabiedrību kontrolējošajiem mehānismiem.” Saruna ar mācītāju ­Jāni Bitānu 2
Intervija 9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Draudēja noslepkavot un gribēja spert manam bērnam!” Sieviete Bolderājā uzbrūk jaunajai māmiņai
6 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Strupišs nāk ar platu atvēzienu, jo dimbā esam ar to, ko tiesneši savā ķēķī ievārījuši 1
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Pēc gada mati celsies stāvus!” Lapsa uzskaita apšaubāmus darījumus, kas krīzē “izslīd cauri” nepamanīti 3
11 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Bīstamas mājas vizītes un riskam pakļauta visa ārsta prakse. Kā Covid-19 testus veiks pie ģimenes ārstiem?
5 stundas