Horoskopi un mistika
Horoskopi

Svarīga nedēļa darīšanai! Horoskopi no 3. līdz 9. augustam0

Foto: Black Salmon/SHUTTERSTOCK

Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”

Auns

Nedēļas sākumā svarīga prasme iziet uz kompromisiem. Ja plāno iesaistīties kādās attiecībās ar kādu organizāciju vai biedrību, nepieņem pārsteidzīgus finansiālus lēmumus. Nedēļas sākumā būs daudz enerģijas, izlieto to saprātīgi.

Vērsis

Zemapziņa darbosies ļoti aktīvi, var būt visādas idejas un plāni, taču zināmas grūtības nedēļas sākumā to visu nokomunicēt ar citiem cilvēkiem. Lai par kaut ko vienotos un izstāstītu savu redzējumu – trešdiena, ceturtdiena būs veiksmīgāka.

Dvīņi

Pirmdien, otrdien pievērsies zināšanu apguvei, bet rēķinies, ka tas prasīs nopietnu pieeju un lielu pacietību. Ceturtdiena – radošu mērķu realizācijai. Vari kaut ko padarīt arī savam priekam. Nedēļas nogale – kustīgam dzīvesveidam, sportam.

Vēzis

Iespējami kopīgi finansiāli darījumi vai kopēji pirkumi ar laulāto, darīšanas ar bankām vai apdrošināšanas kompānijām. Ja gribi par kaut ko vienoties, izrādi iniciatīvu, uzklausi otras puses iebildumus un apsvērumus.

Lauva

Pirmdiena būs sarežģīta, lai risinātu attiecību un sadarbības jautājumus vai lai strīdētos. Labāku kontaktu ar cilvēkiem varēsi izveidot trešdien vai ceturtdien. Sestdiena piemērota nelieliem, atraktīviem izbraucieniem.

Jaunava

Pirmdien svarīgi padomāt par veselīgu uzturu. Pirmdiena un otrdiena nelabvēlīga diena komunikācijai un ceļošanai. Ceturtdien pievērs uzmanību līdzcilvēku izjūtām. Diena, kad izrunāties no sirds, sniegt un saņemt psiholoģisku palīdzību.

Svari

Nedēļas sākumā labprāt baudīsi visu, kas saistīts ar citām kultūrām. Var rasties vēlme kaut kur aizceļot vai pagaršot neparastus ēdienus. Nedēļas nogalē – svarīgākas būs ģimeniskās vērtības, kopā būšana ar savējiem.

Skorpions

Svarīga nedēļa darīšanai. Varbūt tevī nobriedis jau kāds biznesa projekts vai mājokļa remonta plāns. Viss, kas izplānots, labi, ja taptu īstenots. Enerģijas un uzņēmības pietiks. Izklaidēm vairāk derēs trešdiena un ceturtdiena.

Strēlnieks

Ja plāno kādu ceļojumu, dodies tajā ne agrāk kā trešdien. Var būt kārdinājums izklaidēm tērēt daudz naudas. Labāk ieguldies izglītojošos pasākumos, kultūras baudīšanā, lai gūtu vērtīgu pieredzi un jaunas zināšanas.

Mežāzis

Nedēļas sākumā vari izjust nelielus ierobežojumus, tie var būt gan finansiāli, gan arī sajūtu līmenī. Nedēļas otrā puse – pozitīvāka. Nedēļas vidus piemērots izklaidējošiem braucieniem, mākslas pasākumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien, otrdien – apgrūtināta saskarsme ar tuvajiem cilvēkiem, pieaugs brīvdomība, nevēlēšanās atskaitīties par savām gaitām. Iejūtīgām sarunām vairāk piemērota ceturtdiena. Sestdiena, svētdiena – pastaigām, aktīvā brīvā laika pavadīšanai.

Zivis

Pirmdiena, otrdiena vairāk piemērotas noslēgtam dzīvesveidam, pārdomām, lasīšanai. Trešdien un ceturtdien pastiprināsies jūtīgums un intuīcija, labas dienas, lai gleznotu vai dziedātu. Sestdiena, svētdiena – tehniskākiem darbiem, auto remontam.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 1 stunda
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
7 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 5 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
59 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
5 stundas