Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gribēsies visu darīt pa jaunam un pagātni aizmirst! Horoskopi no 3. līdz 9.augustam0

Foto: Pexels

“Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Viņam šķiet, ka dzīve viņu apdalījusi, un tagad viņš visiem spēkiem cenšas šo situāciju labot. Patiesībā gan viņa situācija ir gluži apmierinoša un būtu labi, ja viņš vairāk pacenstos citu labā.

Vērsis

Viņš grib visu darīt pa jaunam un pagātni aizmirst. Labāk gan būtu, ja viņš neizdarītu to pilnīgi – ne viss vecais ir arī savu laiku nodzīvojis un varētu vēl tīri labi noderēt.

Dvīņi

Nedēļas pirmajā pusē vairāk valda pesimistisks noskaņojums, un labāk šajā laikā neskumt, darīt kārtējos darbus un neslīgt depresijā. Ja tas izdosies, un tad jau nākotni varēs vismaz plānot.

Vēzis

Spēja rosināt simpātijas lielāka nekā parasti un var dot iespēju risināt konfliktus, gūt uzticību, dibināt draudzību un vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem arī mīlas attiecības.

Lauva

Ja vien viņas nebūs pārlieku aizdomīgas un noskaņotas pesimistiski, sākot ar nedēļas otro pusi, īstais laiks dibināt jaunas draudzības un partnerības vai spodrināt vecās.

Jaunava

Zvaigznes sola visai lielu varbūtību būt klāt īstajā vietā un laikā, lai īstenotu kādu iespēju, par kādu viņa sapņojusi jau ilgāku laiku. Galvenais – neturēties nomaļus, būt aktīvai un nebaidīties uzņemties risku.

Svari

Planētu izvietojums labvēlīgs visiem sīkajiem darbiņiem, arī pabeigt iesākto. Var sākt arī ko jaunu, lielu un nopietnu, tomēr tādā gadījumā labāk nodrošināties ar kāda zinošāka cilvēka padomu.

Skorpions

Planētas sekmē enerģisku rīcību un neatkāpšanos no nodomātā. Lielākajā daļā gadījumu viņš savu arī panāks. Tikai cīnoties par savu labumu, nevajadzētu aizmirst par citiem.

Strēlnieks

Spraiga darba un rūpju pilns laiks, taču enerģijas pietiks un viņš ar visu tiks galā. No viņa darbošanās labums būs ne tikai viņam pašam, un tas tiks novērtēts.

Mežāzis

Zvaigznes rosina pievērsties mājas un ģimenes lietām. Tomēr, ja neesat atvaļinājumā, vismaz svarīgākie darbi būtu jāpadara.Nevajadzētu būt pārliekam egoistam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viņš ir pilns enerģijas un gatavs pūlēties gan savā, gan vispārības labā un, iespējams, nedēļas beigās ar paveikto būs apmierināts.

Zivis

Viņas drusku tā kā iegrimušas sapņos un pārdomās, kā pasauli padarīt labāku. Diemžēl ar darbiem šobrīd tā grūtāk… Būtu labi, ja viņas neļautos laiskumam un padarītu vismaz tos darbus, bez kuru paveikšanas pasaule kļūtu sliktāka.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.