Foto: Shutterstock

Tu vari nepamanīt kaut ko ļoti būtisku! Horoskopi no 20. maija līdz 2. jūnijam 1

Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma

Auns

Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
FOTO, VIDEO. Arī Olainē plosījies tornado, izpostot saules paneļu parku 32
Lasīt citas ziņas

Lūkojiet, kur liekat savu soli. Varat nepamanīt kaut ko ļoti būtisku. Mēneša nogalē ir akcents uz kvalitāti, nevis kvantitāti, tamdēļ savu ātrumu samaziniet, lai nepaveiktu kaut ko neapdomātu. Piesardzīgi arī ar automašīnas vadīšanu, kā mēdz teikt, lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Dariet visu, kas ļauj jums savu enerģiju uzkrāt un pavairot, nevis tērēt. Parūpē­jieties par savu ķermeni un labsajūtu, mieru.

Vērsis

Tāds ļoti zīmīgs laiks attiecībām, tāpēc neatstājiet iespējamos risināmos jautājumus novārtā. Jebkuri šķēršļi vai grūtības šobrīd jums tiek dotas, lai kalpotu kā realitātes pārbaude. Lai palīdzētu jums saprast, vai konkrētā dzīves joma ir jūsu ieguldīto pūļu vērta. Ja tā ir, problēmas atrisināsiet viens un divi. Taču pretējā gadījumā gribēsies visu novilcināt un pat, iespējams, palaist brīvsolī, kas arī būs atbilde uz notiekošo.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Ieklausieties savās domās un sajūtās, tās šajās dienās būs tik dziļas, ka ļaus saprast pamatcēloņus notikumiem jūsu dzīvē. Viss saliksies kā puzles gabaliņi kopīgā attēlā, līdz ar to līdz šim sarežģītās situācijas atrisināsies itin viegli. Neatlieciet uz vēlāku, risiniet situācijas un problēmas tieši šobrīd, kad tiek dotas iespējas. Uzmanīgi ar runu, jūsu vārdiem būs liels spēks.

Vēzis

Tuvplānā būs vajadzība pēc emocionāla siltuma un drošības, komforta. Tās būs mēneša noslēguma prioritātes itin visā. Izpratīsiet savu izjūtu, emociju dziļāko jēgu un, iespējams, saikni ar kādu. Dariet to, kas rada prieku, pavadiet laiku mājās ar savējiem, apmeklējiet radus, vecākus, tādā veidā uzpildot savas emocionālās labsajūtas rezerves un radot harmoniju.

Lauva

Būsiet ugunīgi karstasinīgi. It sevišķi tad, ja laikapstākļi priecēs ar sauli, jutīsieties daudz enerģiskāki un možāki. Jūsu darbaspējas būs tieši atkarīgas no laikapstākļiem aiz loga. Lai vieglāks solis pavasarī, atlaidiet smagas emocionālās problēmas vai sarežģījumus, nenesiet līdzi kā nastu. Jūsu sirdij jābūt brīvai un vieglai. Skatieties un akcentējiet uzmanību uz pozitīvo, negatīvais parādīsies pats.

Jaunava

Šobrīd planētas sniedz jums iespējas veikt un ieviest nepieciešamās pārmaiņas, lai arī kādā jomā tās būtu nepieciešamas. Sekojiet impulsam. Īpaši tas attiecas uz jautājumiem par mājām, ģimeni, attiecībām. Ieviesiet noteikumus, disciplīnu, struktūru paši sev, tad tā darbosies tālāk arī nepieciešamajās dzīves jomās. Ģimene atbalstīs.

Svari

Nav laika pašiem, nav laika savējiem, nekam nav laika. Iespējams, šādi jūs dzīvojat jau kādu laiku, taču jums ir jāpanāk līdzsvars starp profesionālo dzīvi, attiecībām ar savējiem, ģimeni un personīgo laiku. Upurējot kāda labā vairāk, ļoti ātri nonāksiet pie iztukšotības sajūtas un pat izdegšanas. Nesoliet to, ko nespējat izpildīt. Mācieties pateikt nē un nejusties par to vainīgs.

Skorpions

Jums tiek dota iespēja, izmantojot pašreizējos apstākļus, iet pretī panākumiem nākotnē, pretī saviem sen lolotiem sapņiem. Ja esat gatavs uzņemties saistības – ievelciet dziļi elpu, nostipriniet mērķi un sāciet ceļu. Saņemsiet atbalstu no citiem, īpaši tiem, kas ir jūsu autoritātes. Labi izmantot savas pazīšanās un tuvākos kontaktus, lai lietas virzītos ātrāk. Atcerieties, jūs neesat viens, palūdziet palīdzību, ja nepieciešams.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Tāds dzīvespriecīgs laiks, kā jau ekstravertam, draudzīgam un mazliet vieglprātīgam Strēlniekam pieklājas. Dabiskais entuziasms un dzīvesprieks būs jūsu sabiedrotie, gan veidojot jaunas draudzības, gan radot pozitīvus apstākļus jaunam sākumam jūsu dzīvē. Atveriet jaunas durvis, ielaidiet sauli savā dzīvē. Ļaujiet pašiem sev noticēt, ka veiksme un laime iet jums līdzās.

Mežāzis

Lai arī visiem asociējaties ar ļoti nopietnu tēlu, disciplinētu cilvēku ar lielisku reputāciju, mēneša noslēgumā daudzi jūsos aiz profesionālās fasādes ieraudzīs siltu sirdi un labsirdību, rūpes. Neslēpiet savu būtību aiz ikdienas maskas. Esiet atvērts izjūtām un emocionālām sarunām. Klausieties, ko citi saka par jums, pamanīsiet daudz pozitīva. Novērtējiet savējos un pasakiet to viņiem.

Ūdensvīrs

Jums būs ļoti grūti tikt galā ar citu cilvēku jūtām un jūtīgumu. Citi savukārt jūs varētu uztvert kā aukstu, noslēgtu, bezjūtīgu un skarbu personu. Ieklausieties apkārtējos, sadzirdiet viņu vajadzības un centieties atbildēt līdzjūtīgi, nevis intelektuāli. It sevišķi, ja šie cilvēki ir nozīmīgi jūsu dzīvē. Nemēģiniet risināt svešas problēmas.

Zivis

Aizsargājiet sevi, savas emocijas, neejiet lielos cilvēku pūļos. Citādi jutīsieties ļoti iztukšoti, nespējot atrast veidu, kā “uzlādēt savas baterijas”. Ja iespējams, paņemiet atvaļinājumu vai brīvas dienas. Tā kā jūs enerģētiski būsiet ļoti ievainojami, jāmeklē iespējas, kā pasargāt sevi, kā arī savas personīgās robežas. Esiet uzstājīgāki un konkrētāki, lai jūs saprot.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.