Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko nesīs garās brīvdienas un karstais maija sākums? Horoskops no 26. aprīļa līdz 9. maijam0

Foto – Pexels

Auns

Auns izjutīs spriedzi, jo darāmā būs vairāk nekā iespēju. Tāpēc jācenšas neizgāzt savu neapmierinātību uz apkārtējiem. Maija sākumā sirdī ienāks vairāk romantikas un tas ļaus uz dzīvi paraudzīties pozitīvāk. Labvēlīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai un jaunu mērķu nospraušanai, līgumu slēgšanai. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumi būs lielāki nekā ienākumi. Ieteicams uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku.

Vērsis

Vērsim jāseko līdzi darījumiem, jo iespējami zaudējumi vai ienākumu aizkavēšanās. Nav ieteicams pieņemt svarīgus lēmumus, slēgt līgumus un rīkoties emociju iespaidā. Ieteicams veikt inventarizāciju, lai atbrīvotu vietu jaunām lietām gan mājās, gan darbā. Jāstiprina imūnsistēma, pietiekami un labi jāizguļas. Labvēlīgs laiks atpūtai kopā ar draugiem un ekskursijām nedēļas nogalē. Nav ieteicams lietot alkoholu.

Dvīņi

Dvīņiem būs jāveic darbi, kas prasīs koncentrēšanos un pacietību, tāpēc pārdomāti jāplāno laiks, lai visu paspētu laikus. Šis nav piemērots brīdis jaunu darbu sākšanai vai kardinālām pārmaiņām. Lai izvairītos no pārpratumiem, jāizsakās skaidri un arī citiem saprotamā veidā. Pārdomāti jārīkojas ar naudu. Veselības nostiprināšanai ieteicamas relaksējošas un dziednieciskas procedūras.

Vēzis

Vēzim būs spriedze darbā, tāpēc jākoncentrējas uz tiešajiem pienākumiem. Nav piemērots laiks darba maiņai. Jāseko līdzi tam, ko saka, jo ātrumā vai emociju uzplūdā pateiktais var kaitēt pašam. Jācenšas atrast laiku vaļaspriekiem un atpūtai kopā ar sev patīkamiem cilvēkiem. Jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. Jāievēro likumi. Ieteicamas sporta aktivitātes svaigā gaisā.

Lauva

Lauvai jāapvalda savas emocijas un kaislības, jo citi to uztvers kā vēlmi uzkundzēties, tāpēc izrādīs pretestību un izvairīsies no sadarbošanās. Ja gribam, lai citi pieņem mūs tādus, kādi esam, tad jācenšas būt godīgai pret sevi un citiem. Ieteicams apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Nav piemērots laiks finanšu darījumiem un jaunu attiecību veidošanai. Labvēlīgs brīdis transporta līdzekļu pirkšanai un pārdošanai.

Jaunava

Jaunavai labvēlīgs laiks, lai sakārtotu un nostabilizētu savu dzīvi. Pārdomāta un mērķtiecīga rīcība veidos labus pamatus panākumiem ilgtermiņā. Minstināšanās un neizlēmība var novest pie neveiksmēm un sabrukuma. Nav ieteicams peldēt pa straumi un visu atstāt likteņa ziņā. Lai izvairītos no sarežģījumiem ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, jābūt godīgiem un atklātiem. Nav piemērots laiks jaunu attiecību veidošanai.

Svari

Kaut arī Svari izjutīs spēku izsīkumu, siltie saules stari un pavasara krāsas ļaus uz lietām raudzīties pozitīvi. Sākot ar maiju, Svaru dzīvē atgriezīsies optimisms un veidosies jauni kontakti, jaunas iepazīšanās un jauni vaļasprieki – tas kopumā vairos spēkus un ticību, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Labvēlīgs laiks, lai atbrīvotos no nevajadzīgām lietām un apgrūtinošām attiecībām. Ieteicamas sporta aktivitātes.

Skorpions

Skorpionam veiksies darbā, naudas lietās un biznesa jautājumos. Toties sirdslietas un izklaides būs jāatliek uz vēlāku laiku, jo šajās jomās veiksme šobrīd ir novērsusies. Jācenšas citus neaizskart un neaizvainot ar savu tiešumu vai teiktā zemtekstiem. To, ko vari izdarīt šodien, neatliec uz rītdienu, jo enerģija pakāpeniski sāks samazināties, līdz ar to arī darbaspējas. Pārdomāti jāplāno laiks un ikdienas darbi.

Strēlnieks

Strēlniekam dzīvi atvieglos burvju vārdiņš “kopā”. Darīt kopā nozīmē pašam darīt mazāk, bet paveikt vairāk. Laba darbu organizēšana mājās un darbā, un pēc tam kopīga pasēdēšana pie klāta galda ne tikai satuvinās cilvēkus, bet sniegs arī gandarījumu un prieku. Lai izvairītos no vilšanās sevī un citos, vienkārši pieņemiet, ka šoreiz tā sanāca, citu reizi būs citādi. Jārūpējas par savu pašsajūtu un jānostiprina veselība.

Mežāzis

Mežāzim būs savi plāni, tāpēc viņš visu savu laiku un enerģiju tērēs to īstenošanai, nepievēršot uzmanību citu vajadzībām. Lai izvairītos no pārpratumiem un spriedzes attiecībās, laikus informējiet citus par saviem plāniem. Iespējamas jaunas iepazīšanās vai esošo attiecību nostabilizēšanās. Jāseko līdzi transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim. Vairāk laika un uzmanības jāatvēl bērniem un saviem tuviniekiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram jāatceras, ka vairāk strādāt nebūt nenozīmē – vairāk nopelnīt. Jādara darbs, kas sagādā prieku, gandarījumu, un tad arī ienākumi un panākumi neizpaliks. Labvēlīgi apstākļi līdzsvara iegūšanai dzīvē. Nav ieteicams mainīt darbu vai meklēt papildus darbu. Saprātīgi jārīkojas ar naudu, jo izdevumi būs lielāki par ienākumiem. Brīvajā laikā ieteicams doties nelielos ceļojumos vai pastaigās dabā.

Zivis

Kaut arī Zivīm viss ritēs savu gaitu, nav iemesls atslābt un ļauties plūdumam, jo apkārtējie to var uztvert, kā vēlmi dzīvot uz citu rēķina. Šajā periodā ir labvēlīgi apstākļi kopīgai sadarbībai, kas dos vēlamo rezultātu gan pašiem, gan citiem. Vairāk jāizrāda iniciatīva un jāuzņemas atbildība. Piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai, darba maiņai un personīgai izaugsmei. Jāvairās no slinkuma un vienaldzības.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
GL
Gunta Lūse
Horoskopi un mistika
Saruna ar astroloģi Kristīni Valleri: vairums neizprot – kaut kādi rituāli, uguns dedzināšana, skaļas dziesmas, sveši ļaudis…
Intervija 3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nav ne īstais laiks, ne īstā vieta, lai tu slinkotu! Horoskopi 21.februārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Mēneša nogale sola daudz mīlestības un romantikas! Horoskopi no 20. februāra līdz 4. martam
4 dienas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Latvijā
Levits izsludina Rīgas domes atlaišanas likumu
34 minūtes
LE
LETA
Latvijā
“Saskaņa” Rīgas domes atlaišanas likumu apstrīdēs ST
6 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Ažiotāžu izraisījušais vīriešu uzbrukums sievietei Cēsīs izrādījies meli
29 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Dānijas tiesa oficiāli nolēmusi Misāni izdot Latvijai
38 minūtes
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Kāpēc neizdevās vienoties par ES budžetu
2 stundas