Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 19.aprīlim. Lēnāk pār tiltu!0

Dienas noskaņa

Ceturtdiena, pēc astrologu domām, drīzāk piemērota rezultātu apkopošanai un klusam, mierīgam darbam, nekā jaunu darbu sākšanai un skaļiem publiskiem pasākumiem. Velti laiku ne tikai pienākumiem, bet arī atpūtai – izmēģini kādu sev neraksturīgu relaksācijas veidu. Ja parasti dod priekšroku aktīvai atpūtai, uzzini, kāda ir meditācija, un otrādi.

Auns

Šodien gūsi lielus panākumus, darbojoties klusi un nemanāmi, nevienam nestāstot par saviem nodomiem. Paziņojot par tiem atklāti, tu riskē sastapties ar pretestību bez iemesla, vienkārši tāpēc, ka dažiem cilvēkiem patīk pastāvīgi iebilst.

Vērsis

Ceturtdien zināšanu slāpes var aizvest tevi pārāk tālu. Tieši tādās dienās var izdarīt pārsteidzošus atklājumus, par kuriem sapņo visa cilvēce. Esi vērīgs, varbūt tieši tu būsi jaunais ģēnijs – ja ne pasaules mērogā, tad varbūt savā uzņēmumā?

Dvīņi

Šodien skaidri sapratīsi, ko vēlies saņemt kā atalgojumu par savam pūlēm. Tu iegūsi vēlamo, ja nešaubīsies par savām tiesībām to saņemt. Nav nekāda iemesla būt pārāk kautrīgam!

Vēzis

Empātijas spēja ļauj tev labāk saprast citus cilvēkus. Šodien tu iedziļināsies radinieku vai draugu pārdzīvojumos un vēlmēs, kļūsi par plecu, uz kura paraudāt, un spieķi, uz kura atspiesties. Priecājies, ka vari palīdzēt – tas sniegs gandarījuma sajūtu.

Lauva

Lauvām šodien būs tieksme sarežģīt pat visvienkāršāko situāciju, tev tas izdosies tikpat spoži kā viss pārējais, kam ķeries klāt. Vai tev to vajag? Varbūt ieguldi spēkus kādā produktīvākā lietā!

Jaunava

Šodien vari nejauši atklāt sevī pārsteidzošas pareģošanas spējas. Tas nenozīmē, ka jāsāk drudžaini meklēt sevī čigānu asinis, tu vienkārši šodien izrādīsies vērīgāks nekā citi un liksi lietā iedzimto analīzes spēju, lai secinātu, kādas sekas var būt tam vai citam notikumam.

Svari

Ceturtdien, dodoties iepirkties, Svariem vēlams vispirms norēķināties par to, kas tev tiešām nepieciešams, un tikai pēc tam apmierināt mirkļa iegribas. Tavs budžets var būt nepietiekams abām pirkumu kategorijām!

Skorpions

Šodien Skorpionu brīžiem pārņems sajūta, ka neviens tev nespēj un negrib palīdzēt. No visiem piedāvājumiem sniegt palīdzīgu roku tu pats pieklājīgi, bet noteikti atteiksies. Šoreiz tev ir taisnība – viens tu šo uzdevumu paveiksi ātrāk un labāk!

Strēlnieks

Šodien tu riskē zaudēt kādu izdevīgu darījumu vai piedāvājumu pats savas vainas dēļ. Centies neko nesasteigt, citādi vēlāk būs grūti labot pieļautās kļūdas. Vakaru velti nesteidzīgai atpūtai – visi zina, ka tev tas nav raksturīgi, bet kāpēc kaut ko nepamainīt?

Mežāzis

Mežāzis ceturtdien ļausies pavasarīgu krāsu vilinājumam – tās uzlabos garastāvokli un ļaus priecīgi skatīties nākotnē. Kas attiecas uz svarīgiem un neatliekamiem darbiem, šodien tos, ja iespējams, atliec – zvaigznes brīdina, ka nekas prātīgs neizdosies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ceturtdiena būs nedaudz pelēcīga, vismaz salīdzinājumā ar citām šīs nedēļas dienām, kas Ūdensvīram paliks atmiņā daudz spilgtāk. Iespējams pat, ka kāds varētu izrādīt necieņu tavai izcilajai personai. Ja šādas izredzes nevilina, centies rosīties savā nodabā, kāpšanu uz barikādēm atstājot citiem.

Zivis

Šodien vēlams darīt tikai lietas, kuras esi rūpīgi pārdomājis un pat nedaudz nūģiski izanalizējis. Jebkura neprecīza darbība var izraisīt ātras un visnotaļ nepatīkamas sekas!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AM
Anna Mellupe
Horoskopi un mistika
Laimes hormons, trešā acs un kāpēc 15 minūtes dienā seja jāvērš pret sauli
6 dienas
KA
Kristīne Akmentiņa
Horoskopi un mistika
Kāds šis gads gaidāms Dvīņu horoskopā dzimušajiem?
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 25. līdz 31.maijam
25. Maijs, 2020

Lasītākie

LA
LA.LV
Latvijā
“Kretīns viņu nosauca par pērtiķi ugunskurā!” Streips atklāti par rasismu Latvijā un ASV 4
3 stundas
IR
Ilmārs Randers
Latvijā
“Esmu grāmatvede, veterinārārste, agronome un ģimenes pavāre!” Kā “dzīve atgriežas sliedēs” Madonas un Rēzeknes pusē
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Jaunietis “kunga prātā” nesavalda auto un “noslauka” mašīnu, kurā gadu vecs bērns
2 stundas
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Daļai ir “aizgājis ciet širmis”, bet diez vai asiņainas bildes palīdzēs
3 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Polittehnoloģisks gājiens: cik ēstiska ir skolu direktoru piedalīšanās politiskajā aģitācijā? 2
7 stundas