Foto: Shutterstock

Var nākties pieņemt smagu lēmumu, kas ietekmēs tavu nākotni. Horoskopi 22. martam 5

Auns

Laba diena noderīgo cilvēku satikšanai un jaunu biznesa kontaktu atrašanai. Šodien tu būsi draudzīgs, un tas tev palīdzēs nodibināt noderīgus sakarus. Esi pieklājīgs pret kolēģiem: pastāv iespēja, ka atsāksies vecais konflikts. Saglabā vēsumu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Lasīt citas ziņas

Darbīga un auglīga diena. Nāksies darīt garlaicīgas, bet svarīgas lietas, pārrunājot visas detaļas ar kolēģiem un partneriem. Tavu augsto sniegumu šodien novērtēs tavi priekšnieki. Tagad ir piemērots laiks, lai pievērstu uzmanību savai karjerai un nostiprinātu savu autoritāti.

Dvīņi

Šodien tev grūta un nelabvēlīga diena. Problēmas var slēpties ik uz soļa un visnegaidītākajos brīžos. Kāds uzlies sev virsū karstu kafiju, un pēkšņi vari sastrīdēsies ar mīļoto. Vairāk komunicē ar draugiem, pārrunā ar viņiem savas problēmas, lūdz padomu.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Zvaigznes brīdina, ka šajā dienā ir liela iespējamība, ka izcelsies pamatīgs strīds. Esi pieklājīgs un taktisks, sarunās izlīdzini visas asās malas. Lietišķajās sarunās meklē kompromisu, neesi uzstājīgs. Tavi mīļie atbalstīs tevi grūtos brīžos, zvani viņiem biežāk dienas laikā.

Lauva

Šodien tev būs grūti koncentrēties uz darba procesu. Atrast kopīgu risinājumu nebūs viegli, tāpēc centies izvairīties no strīdiem un skarbiem izteikumiem. Saziņa ar ģimeni un draugiem tevi nomierinās un dos spēku. Velti vairāk uzmanības savai veselībai, tā var pasliktināties.

Jaunava

Lai sasniegtu to, ko vēlies, rīkojies maigāk, ieklausies pretinieka vārdos un pielāgojies viņam. Agresīva, skarba komunikācijas maniere šodien nebūs produktīva, bet tikai sabojās attiecības. Ir lietderīgi veltīt laiku savam hobijam, iesaistīties kādā radošā procesā.

Svari

Šodien tavs garastāvoklis būs tieši atkarīgs no apkārtējiem, tāpēc īpaši svarīgi ir izvēlēties savam uzņēmumam dzīvespriecīgus cilvēkus un ar viņiem vairāk komunicēt. Sarunās parādi savas profesionālās īpašības: tas ietekmēs tavu karjeru un attiecības komandā.

Skorpions

Jāpielāgojas apstākļiem, jāpiekāpjas un sarunās jāmeklē abpusēji izdevīgi nosacījumi. Esi elastīgs, nemēģini sasniegt savu mērķi par katru cenu. Tev var nākties pieņemt smagu lēmumu, kas ietekmēs tavu nākotni.

Strēlnieks

Ir īstais laiks pārmaiņām dzīvē. Sāc ar rakstāmgalda tīrīšanu, atbrīvojies no nevajadzīgām lietām un pabeidz iesākto. Pagaidām jaunus lielus projektus labāk atlikt: šobrīd tev nav daudz enerģijas to īstenošanai. Atbrīvo vietu jaunām idejām un plāniem, maini noteikto kārtību.

Mežāzis

Jau no paša rīta būsi jautrā noskaņojumā un vēlies strādāt produktīvi. Centies saglabāt šo sajūtu, turies tālāk no negatīviem cilvēkiem un konfliktsituācijām. Klausies citu cilvēku viedokļus. Tu vari sadzirdēt interesantu ideju. Uzraugi savu veselību!

Ūdensvīrs

Mēģini šodien pabeigt visas tās lietas, kuras esi pastāvīgi atlicis. Ja tev nepieciešama palīdzība, sazinies ar kolēģiem un draugiem: viņi noteikti tev palīdzēs. Kādam tuviniekam ir vajadzīgs tavs padoms un atbalsts, pievērs viņam uzmanību, saki labus vārdus.

Reklāma
Reklāma

Zivis

Zvaigznes brīdina: šodien nevajadzētu sākt neko jaunu. Tāpat labāk atturēties no iepazīšanās, pretējā gadījumā nokļūsi nepatīkamā situācijā. Šī diena piemērota rutīnas ikdienas darbam. Paļaujies uz saviem spēkiem, nelūdziet palīdzību citiem, lai izvairītos no grūtībām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.