FOTO: Unsplash.com

“Gaidām brīnumus!” Astrologs atklāj, kādas pārmaiņās mūsu dzīvēs ienesīs jaunais astroloģiskais gads 9

Trešdien plkst.5.06 bija ekvinokcija un Zemes ziemeļu puslodē iestājās astronomiskais pavasaris, liecina “timeanddate.com” dati. Arī astrologs Andis Geste savā “Facebook” profilā norāda, “ka šorīt agri no rīta Saulīte iesoļoja ugunīgajā Auna zīmē un tas nozīmē, ka ir sācies astronomiskais pavasaris – ir pavasara saulgrieži.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka Aunu zīmē viss dzimst un sākas un Saulīte Aunu zīmē iegriež jaunu astroloģisko gadu. Priekšā mums esot absolūti fantastisks astroloģiskais gads (līdz nākamajiem pavasara saulgriežiem) – pilns ar vareniem piedzīvojumiem.

Jaunnedēļ jau mums sākas jestrs aptumsumu koridors, kurā mēs visi melnā istabā ķersim melnu kaķi. Kas noķer, tam balva! Pēc tam mūs sagaida lielie brīnumi. Tieši brīnumi, dažkārt bez acīmredzamas loģikas.

CITI ŠOBRĪD LASA
Aprīlī būs negaidīti pavērsieni un inovācijas, bet maijā mums tiek piedāvāta mežonīga sakritību enerģija. Pasaulē nāk lielais Spēlmanis. Gaidām brīnumus!

Spēlmanis būtībā ir jauks, bet viegli traks – viņam patīk piespēlēt lietas lielos daudzumos. Sak’, ilgi cerēji uz mīlestību? Še tev uzreiz divas! Gribēji nedaudz pakāpties pa karjeras kāpnītēm, lūdzu, būs tev ģenerāldirektora amats!

Labas lietas mums nāk, esam gatavi laimei! Laime reti atnāk pie tiem, kas vienkārši sēž un to gaida. Tādos gadījumos laime kā atnāk, tā aiziet. Ar sevi mazliet ir jāpastrādā, viņš uzsver. Mums ir jājūtās labi arī specifiski bez laimes un, ja laime atnāk, tad tas ir bonuss un paldies par to!

Maija beigās sākas jaunais Jupitera gads – šis būs Dvīņu gads un tas ies līdz pat 2025. gada jūnijam. Uzgavilē Gaisa stihijas zīmes – Ūdensvīri, Svari un Dvīņi – sāksies jūsu stihijas gads. Par to, ko jaunais Jupitera gads nesīs katrai Zodiaka zīmei noteikti būs atsevišķs stāsts.

Vasara vienā čiliņā un tad rudentiņis. Tur būšot interesanti – varenais Plutons vēl pēdējo reizi mūsu mūžā atgriežas sakārtot Mežāža zīmi. Rudenī mēs īsā versijā izdzīvosim to, ko piedzīvojām savā dzīvē kopš 2008. gada.

Mums vēlreiz būs iespēja sevī pamainīt visas tās lietas, kas palīdz dzīvē justies stabili un lai visādi sumpurņi un čūskulēni netraucētu mums dzīvot.

Rudenī, kad pārskatīsim lietas un riktīgi stabilizēsim sevi, protams, līdīs ārā pagātnes rēgi  – visvairāk bijušie un bijušās. Klabošiem zobiem un dzisušiem skatieniem pie jūsu namdurvīm kaut ko viņi un viņas tur bubinās. Nu atmetiet viņiem kaulu, lai pagraužās, bet, ja, akurāt, lien jūsu miteklī iekšā, nu tad lodi pierē un atpakaļ uz elli! Pēc tam var arī visu piedot un atlaist, ja kaut kas no tā vēl nav izdarīts. Veļu laiks solās būt aplam pikants un niansēts.

Tālāk jau ziemas prieki un astroloģiski lieliskais 2025. gads, kas varētu būt jaukākais gads kopš Zelta gada, kas bija tieši pirms pandēmijas. Nu, raugi, ir mums priekšā līksmības! Astrologi būs priecīgi ar jums padalīties savos skatījumos, A.Geste norāda “Facebook” ierakstā.

Reklāma
Reklāma

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.