Foto – LETA

Iedzīvotāji vēlas augstākus procentus
 0

Pievieno LA.LV

Latvijas iedzīvotāji komercbankās  noguldījuši ap diviem miljardiem eiro, par kuriem saņem niecīgu peļņu – no 0,5 līdz 1%. Kāpēc  valsts neizmanto iespēju aizņemties no iedzīvotājiem, maksājot viņiem nedaudz vairāk, kaut tikai  2% gadā? 
O. Līmežs Lestenē

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Finanšu ministrijas (FM) Komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece Maija Straupmane atgādina, ka jau vairāk nekā gadu Valsts kase īsteno īpaši uz iedzīvotājiem – privātpersonām – orientētu finanšu instrumentu: Latvijas valsts krāj­obligācijas. Tas kalpo kā ērts un drošs ieguldījumu veids, par kuru valsts uzņemas saistības pilnā apmērā. Krājobligācijas kopš šā gada 3. jūlija ir pieejamas arī aptuveni 100 “Latvijas Pasta” nodaļās. Turklāt garākā termiņa – 10 gadu – krājobligāciju gada likme šobrīd veido 2,8%. Procentu likmes tiek noteiktas, balstoties uz Valsts kases faktiskajām resursu piesaistīšanas izmaksām vietējā finanšu tirgū, veicot aizņēmumus no bankām, pensiju fondiem un citiem institucionālajiem ieguldītājiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.