EČ kvalifikāciju futbolā ar sāpīgu zaudējumu sākusi Igaunija 1

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7
7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 28

Eiropas čempionāta kvalifikāciju futbolā ar sāpīgu zaudējumu sākusi kaimiņvalsts Igaunija.

Eiropas čempionāta kvalifikāciju futbolā ar sāpīgu zaudējumu sākusi kaimiņvalsts Igaunija. Ziemeļu kaimiņi spēlē viesos pret Austriju līdz 68. minūtei bija vadībā ar 1:0, taču tad austrieši rezultātu izlīdzināja, bet 88. minūtē viņu uzbrukuma līderis Mihaels Gregoričs guva uzvaras vārtus. Pirms tam Gregoričs nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Citā spēlē par pārsteigumu parūpējās Kazahstāna, kas mājās ar 3:2 uzvarēja Dāniju. Kazahi vēl 73. minūtē bija iedzinējos ar 0:2, taču pēdējo 17 minūšu laikā guva trīs vārtus, pēdējos minūti pirms spēles pamatlaika beigām. No favorītiem pie otrās uzvaras tika Anglija un Francija.

Angļi savā laukumā lieliskā atmosfērā ar 2:0 uzvarēja Ukrainu, kas saņēma arī lielu vietējo fanu atbalstu, bet Francija viesos ar 1:0 pārspēja Īriju. Negaidīti punktus zaudēja Čehija, viesos nospēlējot 0:0 ar Moldovu.