Foto – LETA/AFP

Igaunijas sātanisti tiesā pieprasa reģistrēt viņu draudzi 0

Igaunijas sātanisti vērsušies ar prasību Augstākajā tiesā reģistrēt viņu draudzi, vēsta nacionālā raidsabiedrība ERR.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 latviešu dīvainības, ko saprotam tikai mēs paši un kas mums šķiet absolūti normālas
RAKSTA REDAKTORS
“Gribēju nopirkt mazbērniem, bet apstulbu par cenu” – Dace vīlusies šī gada zemeņu cenā, bet vai tā tiešām ir augsta?
“Pilnīgs kauns!” Lukašenko atkal panikā par kartupeļiem – diktators saskata “amerikāņu shēmu” pārtikas krīzē
Lasīt citas ziņas

Cilvēku grupa, kas sevi dēvē par Igaunijas Sātanisko draudzi, pārsūdzējusi Tartu apriņķa tiesas 30.aprīļa lēmumu noraidīt viņu pieteikumu reģistrēt viņu draudzi bezpeļņas organizāciju un fondu reģistrā.

Tiesas reģistru nodaļa noraidīja viņu pieteikumu sakarā ar draudzes statūtos iekļautajiem sātanisma principiem.
Likumā par baznīcām un draudzēm noteikts, ka netiek reģistrētas reliģiskas biedrības, kuru darbības kaitē sabiedriskajai kārtībai un citu cilvēku veselībai, morālei vai tiesībām un brīvībām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tartu rajona tiesa 25.novembrī nolēma atstāt spēkā lēmumu nereģistrēt sātanistu draudzi, tāpēc sātanisti tagad vērsušies Augstākajā tiesā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.