Latvijā
Kriminālziņas

Ikšķilē izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 8. augusta plkst. 06.30 līdz 10. augusta plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 108 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku, tai skaitā divu meža ugunsgrēku dzēšanu, 39 uz glābšanas darbiem, bet 23 izsaukumi bija maldinājumi.

Šorīt plkst. 05.11 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ikšķilē, kur ugunsgrēks bija izcēlies saimniecības ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāva saimniecības ēka 100m2 platībā. Plkst. 06.08 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Naktī uz svētdienu plkst. 01.03 VUGD saņēma izsaukumu Alūksnes novadā, kur ar atklātu liesmu dega saimniecības ēkas daļa un jumts kopumā 240m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās nosargāt ēkas daļu, kurā atradās aptuveni 100 siena ruļļi. Plkst. 06.06 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, septiņos gadījumos vieglās automašīnas, kravas automašīna, piededzis ēdiens, trīs gadījumos saimniecības ēkas, zaru un guļbaļķu kaudze, virszemēs pagraba jumts un dēļi, divos gadījumos dārza māja, vadi un papīri elektrosadales skapī, salmu kaudze, sausā zāle, sadzīves priekšmeti, bēniņu siltinājums.

Saistītie raksti

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, šonakt Carnikavas novadā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja apmaldījušamies cilvēkam izkļūt no meža, bet Rīgā ar knaibļu palīdzību cilvēkam no uzpampuša pirksta noņēma gredzenu.

Glābjot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušus dzīvniekus, sestdien ugunsdzēsēji glābēji Daugavpilī izcēla ezi no divus metrus dziļas bedres, Jūrmalā atbrīvoja putnu, kas bija sapinies ēkas apdares materiālos, Mārupē nocēla kaķi no koka. Savukārt svētdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Rīgā, lai atbrīvotu zvejas tīklos sapinušos roni, bet Gulbenes novadā – lai izceltu dīķī iestigušu govi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.